Sosyal medya hesabına bakarak birinin ismi öğrenilebilir mi?

harikulade31

Femtopat
Daha fazla  
Bugün bir sosyal medya platformunda biriyle mesajlaşıyordum ve profilimde isim bilgim olmamasına rağmen ismimle hitap etti. Neye uğradığımı şaşırdım, ismi rastgele söylediğini söyledi. Sonra necisin falan dedim ve sanırım role girip sanal yoldan bana zarar vereceğini söyledi, madem öyle soyadımı da söyle dedim ama oyaladı ve söyleyemedi. Mantıklı bir açıklaması var mıdır isim olayının?

Bugün bir sosyal medya platformunda biriyle mesajlaşıyordum ve profilimde isim bilgim olmamasına rağmen ismimle hitap etti. Neye uğradığımı şaşırdım, ismi rastgele söylediğini söyledi. Sonra necisin falan dedim ve sanırım role girip sanal yoldan bana zarar vereceğini söyledi, madem öyle soyadımı da söyle dedim ama oyaladı ve söyleyemedi. Mantıklı bir açıklaması var mıdır isim olayının?
Hocam şimdi senin kullanıcı adını ve ismini bilmeden ne diyebilirim ki? Eğer isminle çok alakasız ise ya seni tanıyıp troll yapıyordur ya da bir yerden görmüştür, denk gelmiştir senin ismine. Mesela diyelim ki ana hesabından onunla konusuyorsun, baska bir hesabın var ise ona denk gelmistir.

Geri
Yukarı