Sosyal medya için içerik fikri tavsiyesi

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Instagram ve TikTok'ta "internethakkinda" adında bir kullanıcı adım var. Ve bence güzel, tam projelik bir kullanıcı adı. Sizce bu sayfada ne tarz içerikler paylaşmak uygun olur? İlginç bilgiler paylaşmayı düşündüm. Fakat kullanıcı adından ötürü sadece internetle sınırlı kalırım. Ve internetle ilgili ne kadar bilgi verebilirim ki? En fazla taş çatlasın 50 bilgi diyelim.

Fikirlerinizi bekliyorum.

Kolay gelsin.

Instagram ve TikTok'ta "internethakkinda" adında bir kullanıcı adım var. Ve bence güzel, tam projelik bir kullanıcı adı. Sizce bu sayfada ne tarz içerikler paylaşmak uygun olur? İlginç bilgiler paylaşmayı düşündüm. Fakat kullanıcı adından ötürü sadece internetle sınırlı kalırım. Ve internetle ilgili ne kadar bilgi verebilirim ki? En fazla taş çatlasın 50 bilgi diyelim.

Fikirlerinizi bekliyorum.

İlgi alanınız veya en bilgili olduğunuz alan neyse onunla alakalı içerikler üretebilirsiniz.

Kullanıcı adınızı içeriğe göre değiştirin hocam. Anladığım kadarıyla tarihe meraklısınız. Tarihi bilgiler, askeri bilgiler olabilir. Ama illa internet olucaksa, işe yarayan siteler,eklentiler vs olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı