Sosyal medya takipçi satışlarını nereden yapıyorlar?

nFer

Decapat
Daha fazla  
İnternet İtemsatış vb. sitelerde sosyal medya takipçi izlenme tarzı seylerin satışını yapan kişiler nereden alıyor bilen var mı?

Almasan daha iyi olur. Zaman sonra takipten çıkma ihtimalleri olabilir. Yani paran boşa gidebilir ayrıca güvenlik anlamında da pek tavsiye etmem. Bu benim fikrim tabii.

İnternet İtemsatış vb. sitelerde sosyal medya takipçi izlenme tarzı seylerin satışını yapan kişiler nereden alıyor bilen var mı?
Hocam bir arkadaşım habersiz bana iyilik (!) olsun diye atmıştı hesabıma, hep fake hesap, 5bin kişiyi engellemek zorunda kaldım tek tek. Tavsiye etmiyorum, gerçekten kötü bir his. Youtube izlenme olarak da bir zaman sonra düşüyor o izlenmeler genel olarak. Kalıcı değil yani.

Bir yerden almıyorlar. Gerçek takipçi diye bahsettikleri çalıntı hesaplar oluyor. Çoğunlukla hesabı çalmayıp sadece takipçi satmak için kullanıyorlar. Ya da direkt hesabı komple çalıyorlar. Gerçek takipçi olmayanlar kendi açtıkları hesaplar. Biraz araştırırsan sana sadece kullanıcı adını ve istediğin sayıyı girip o kadar kişinin o kullanıcı adını takip edeceği sitelere erişim satan insanlar bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı