Sosyal medya üzerinden hakaret eden kişiler nereye şikayet edilir?

Crypto Guard

Hectopat
Makaleler
2
Şahıs Atatürk'e, Allah'a, aile bireylerine, şehitlere vb. şeylere sesli olarak küfür ediyor ve insanların T.C. Kimliğini paylaşıyor. e-Okul'una giriği bir kişiyi de attı.
Bütün bunları Snapchat gurubu üzerinden yapıyor.
Kişiyi CİMER'e mi ihbar edeyim? Bireysel değil devlet uğraşsın istiyorum.

Devletin uğraşması için tek bir kişinin değil bir çok kişi tarafından şikayet edilmesi lazım. Bir çok kişinin şikayeti tek bir davada toplanıyor. Tabii tek bir davada toplanmasına tekrar devlet karar veriyor. Siz şikayet ederseniz bu kişisele girer. Fakat siber uğraşırsa belki o zaman devlet ilgilenir siz değil. Tam bilmiyorum siberin nasıl işlediğini.

İster CİMER'e ister Egm'nin Online şikayet kısmından ihbar edebilirsin. Yalnız şunu da söylemek istiyorum; bu ülkede adalet yok çünkü bir milletvekili şehit yakınına rahatça utanmadan küfür ediyor ama ceza almıyor neden dokunulmaz çünkü. Vatandaş yapsa aynısını hemen yakapaça göz altına alırlar. Kim değerlerimize hakaret küfür ediyorsa, statüsüne bakılmaksızın cezası verilmeli adalet herkese lazım.

İster CİMER'e ister Egm'nin Online şikayet kısmından ihbar edebilirsin. Yalnız şunu da söylemek istiyorum; bu ülkede adalet yok çünkü bir milletvekili şehit yakınına rahatça utanmadan küfür ediyor ama ceza almıyor neden dokunulmaz çünkü. Vatandaş yapsa aynısını hemen yakapaça göz altına alırlar. Kim değerlerimize hakaret küfür ediyorsa, statüsüne bakılmaksızın cezası verilmeli adalet herkese lazım.
Bende o yüzden uğraşmaya değer mi diye sormak istemiştim bir yandan.

Yeni konular

Geri
Yukarı