Sosyal medyada nasıl gelişilebilir?

nikra

Centipat
Merhaba. Ben küçük editler yapıyorum da kendimi geliştirmek istiyorum. Neler yapabilirim? Ücretsiz ve kolay öğrenebileceğim bir edit programı önerisi olan varsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC kısmında pek bir bilgim yok ama mobilden edit yapıyorsan CapCut önerebilirim. Öğrenmesi kolay ve çok kullanışlı.

Gelişim olayı da tamamen sana bağlı. Nerede ne içerikleri yaptığın en önemli faktörler.

PC kısmında pek bir bilgim yok ama mobilden edit yapıyorsan CapCut önerebilirim. Öğrenmesi kolay ve çok kullanışlı.

Gelişim olayı da tamamen sana bağlı. Nerede ne içerikleri yaptığın en önemli faktörler.

Hocam TikTok'ta edit yapıyorum ama izlenmeler çok düşük şu an halı hazırda TikTok kullanıyorum alight motiob diye bir uygulama buldum daha profesyonel olduğunu söylüyorlar alışmayı deneyeceğim peki CapCut'tan yaptığım videolarda kaliteyi arttırmak için ne yapmam lazım?

Hocam TikTok'ta edit yapıyorum ama izlenmeler çok düşük şu an halı hazırda TikTok kullanıyorum alight motiob diye bir uygulama buldum daha profesyonel olduğunu söylüyorlar alışmayı deneyeceğim peki CapCut'tan yaptığım videolarda kaliteyi arttırmak için ne yapmam lazım?
CapCut'ta editlemek için video ekledikten sonra, sağ üstte kalite seçeneği ve kare hızı var. Onları en üst seviyeye çıkar. Ayrıca farklı farklı kalite artırma, efekt çeşidi var. Bunları araştırarak bulabilirsin ben çok aşina değilim bunlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı