Sosyal medyaların normal versiyonları VS Lite versiyonları

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Sosyal medyaların normal versiyonları VS Lite versiyonları.

Örneğin;

Twitter,
Twitter Lite,

YouTube,
YouTube Go,

Instagram,
Instagram Lite, (resmi olarak ülkemizde yok ama bazı yollarla yüklenebilir. Tavsiye etmiyorum beğenmedim).

Facebook,
Facebook Lite,

Facebook'un Lite sürümü çok iyi. Zaten normal facebook facebook.com'dan veri alırken Lite facebook mbasic.facebook.com'dan veri alıyor tarayıcıya mbasic.facebook.com yazarak girerseniz yine Lite facebook'a erişiyorsunuz Facebook'un yıllar önceki mobil arayüzü oluyor burada.

Instagram'ın Lite sürümünü bende sevmiyorum bir kere DM özelliği yoktu. Onun yerine Google Chrome'dan Instagram'a girdiğinizde Instagram'ı ana ekrana ekleme seceneği çıkıyor onu kabul ederseniz Instagram için özel bir APK oluşturuluyor ve DM ve fotoğraf düzenleme gibi özellikler sorunsuz çalışıyor. Aynısı Twitter ve Telegram içinde geçerli.

Windows XP kullanmak nasıl bir duygu?
Telefondan cevaplıyordum. Ama Technopat yanlış görüp duruyor.

Gerçekten telefonumu Windows xp mi zannetti?

Not: Bilgisayarım Windows 10 Home
Bu konunun amacı nedir?

Samsung Galaxy J7 Core kullanıyorum. Günlük kullanım için tasarlanmış bir telefon olsada Lite sürümlerin ne kadar büyük bir fark yarattığını öğrenmek istiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı