Sosyal Metro Tasarıma Geçse Nasıl Olur ?

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
Technopat Sosyal'de bildiğiniz gibi bir çok konu başlığı var. Moderatör veya yöneticilere akıl vermek gibi olmasın ama sitede Windows Mobile'den tanıdığımız metro tasarım olabilir mi ? Mesela Arka planı değiştirme, kutu büyüklüklerini ve kutu rengini, saydamlığını değiştirme gelse bence çok hoş olur. Bu başlık altında hayal gücümüzü konuşturalım :D

Win 8'de benim nefret ettiğim bir arayüz vardı adı Metro'ydu. Windows 10'da kaldırdılar. Sen niye bir daha kullandırtmaya çalışıyosun onu bize :D
@Silinen üye
Sen çok yanlış gelmişsin :) Ben bilgisayar sürümü için konuşmuyorum. Mobil versiyonunda kare saydamlığı, arkaplan vs. sayesinde çok güzel işler ortaya çıkıyor. Bunlar da bazı örnekler. Daha bir çok harika konsept var.

wp_ss_20141208_0001-1-570x950.jpg

win81startscreenbgs.jpg

windows-10-konsept-baslangic.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Burası bir web sitesi, buton rengine kadar kullanıcının özelleştirmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. En fazla 5-6 tane aynı formatta farklı renklerle donatılmış temalar konulur o şekilde olur. Metro arayüzü kullanan bazı siteler var ama en fazla header kısmını aktarmışlar, butonları özelleştirmişler. Ondan web site tarafında çokta tutacak bir arayüz değil. Onun yerine bir tasarımcıyla anlaşılıp Material Desing anlayışına geçilebilir. Zaten yapılacak çokta bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı