Technopat Sosyal Metro Arayüz Tasarımı

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
Daha önce nasıl olacabileceğini sormuştum üyelere Sosyal Metro Tasarıma Geçse Nasıl Olur ?. Şimdi de bir arayüz yaptım. Sizce nasıl olmuş? Artılarımı veya eksilerimi belirtirseniz çok sevinirim. Önerileriniz var mı? İlk defa böyle bir işe kalkıştığım için çok amatörce ve kutu oranlarının birbirini tutmadığının farkındayım.

Resim adresi:
ZVbvpg.png

Not: Üye isimleri vs. hepsini daha şimdi baktığım için ilk gözüme geleni yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anasayfaya yakışabilirde, sosyale yakışmaz bence.

Çok karmaşık görünüyor. Kutular saydam olmamalı bence. Böyle bir arayüz yerine, modern arayüzünü olduğu gibi alsak çok güzel olur aslında. Örneğin Ziraat Bankası, reklamında modern arayüzünü (o zamanlar ismi Metro idi) olduğu gibi kullanmıştı. Aynı şekilde Teledünya'da kullanmıştı.

Hocam bunu telefon için mi yoksa bilgisayar için mi yaptınız ? Ayıp olmazsa hangi programlama dili, program vs. kullandınız ?

Hocam bunu telefon için mi yoksa bilgisayar için mi yaptınız ? Ayıp olmazsa hangi programlama dili, program vs. kullandınız ?

Bence hem eksi butonları kullanabilelim hemde yeni butonlara geçmek için bir buton eklensin. Daha mantıklı :) Böylece herkes istediğini kullanır. Bence eklerlerse güzel olur ben bunu kullanırım. Masaüstü bilgisayarlar konusuna kolayca ulaşabiliyorsun ne kadar güzel değil mi? :)

Bence de güzel olmuş. Ancak büyük kutuları katekorisine göre renklendirebilirdiniz. Küçük kutucukları da Technopat'a yakışan mavi renk ile ve biraz da dolgun yapabilirdiniz.:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı