Sosyal profilindeki son etkinlik ve mesajlar kısmı ayarı

just chillin

Hectopat
Makaleler
2
Bir ara son etkinlik ve mesajlar kısmını kimlerin görebileceğini seçebiliyorduk. Şimdi baktım bulamadım, bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Tek tek "şu üye görebilsin" diye bir özellik var mı bilmiyorum ancak Gizlilik kısmında alta kaydırınca "Kullanıcılara izin ver:" sekmesinden "sadece üyeler" ve "takip ettiğiniz üyeler" diye farklı ayrıma gidebilirsiniz.
1701849974243.png

Tek tek "şu üye görebilsin" diye bir özellik var mı bilmiyorum ancak Gizlilik kısmında alta kaydırınca "Kullanıcılara izin ver:" sekmesinden "sadece üyeler" ve "takip ettiğiniz üyeler" diye farklı ayrıma gidebilirsiniz.
Eki Görüntüle 2043025
Profil sayfasındaki detaylar* olarak kast edilen detaylar neler peki?

Eki Görüntüle 2043025
Profilimdeki son etkinliğin ve konu mesajlarının görünmemesini ama profil duvarındaki mesajların görülebilmesini istiyorum bu ayar için ne yapmam gerekiyor?

Profilimdeki son etkinliğin ve konu mesajlarının görünmemesini ama profil duvarındaki mesajların görülebilmesini istiyorum bu ayar için ne yapmam gerekiyor?
Mesajlarınızı gizlemenin bir yolu yok ancak zaten şu an profiliniz zaten gizlide dolayısıyla son etkinlikleriniz, makale, çözümler ve puanlar gözükmüyor ancak mesajlar, bloglar ve blog girdileri gözüküyor. Kapak fotoğrafınız ise mouse'u profilinizin üstüne tutunca küçük bir pencerede göründüğü kadar gözüküyor. Benim profilim de gizlide, benim profilimde nelere ulaşabiliyorsanız başkaları da şu an sizin profilinizde sadece onlara ulaşabiliyor.

Mesajlarınızı gizlemenin bir yolu yok ancak zaten şu an profiliniz zaten gizlide dolayısıyla son etkinlikleriniz, makale, çözümler ve puanlar gözükmüyor ancak mesajlar, bloglar ve blog girdileri gözüküyor. Kapak fotoğrafınız ise mouse'u profilinizin üstüne tutunca küçük bir pencerede göründüğü kadar gözüküyor. Benim profilim de gizlide, benim profilimde nelere ulaşabiliyorsanız başkaları da şu an sizin profilinizde sadece onlara ulaşabiliyor.
Profil duvarındaki mesajları herkese açık yapmak istiyorum ama profil açılınca aynı zamanda son etkinlik ve konu mesajlarının görünmemesini istiyorum. Bu ayarı sormuştum.

"Profil sayfasındaki mesaj gönderilerini görebilir" kısmında değişikliğe giderek belki profilinizdeki mesajları görünür yapabilirsiniz ancak konu mesajlarını gizlemenin yöntemi yok. Zamanında ben de sormuştum ilgili konu; Çözüldü: Technopat Sosyal kullanıcı profilim gizli mi? Son etkinliklerinizi şu an profiliniz gizlide olduğu için zaten göremiyoruz.

Geri
Yukarı