Sosyal Tayfı nasıl verilir?

Açıkçası ben de buraya günde en az 4 5 saatimi ayırmaktayım.
Zamanında seninle aynı vakiti harcıyordum, ama sonradan boşa vakit harcadığımı hissedince aktifliğimi düşürdüm, zamanı gelince boşa vakit harcadığını anlayacaksın ve forumdan soğuyacaksın.

Açıkça söyleyeceğim, burada insanların sorununu çözmek sana pek bir şey katmıyor. Sana tavsiyem sadece öğrenmeye bakmalısın, yani insanların sorunlarıyla uğraşacağına git kendini geliştir. Mavi ekran, sürücü sorunları tarzı şeyleri öğren ama insanların sorunlarıyla boşuna vaktini harcamak bana artık saçma geliyor. Sonra benim gibi 3-4 ay boyunca günde 5 saat mavi ekran bakınca pişman olursun.

Yani siz istediniz diye verilmiyor.
Tekrar düşündüm ve bazıları istedi diye verildiğini düşündüğüm kişiler var.

Ek olarak çok heveslenmeyin sonunuz ApRa gibi olmasın. :D

Zamanında seninle aynı vakiti harcıyordum, ama sonradan boşa vakit haracadığımı hissedince aktifliğimi düşürdüm, zamanı gelince boşa vakit harcadığını anlayacaksın ve forumdan soğuyacaksın.

Açıkça söyleyeceğim, burada insanların sorununu çözmek sana pek bir şey katmıyor. Sana tavsiyem sadece öğrenmeye bakmalısın, yani insanların sorunlarıyla uğraşacağına git kendini geliştir. Mavi ekran, sürücü sorunları tarzı şeyleri öğren ama insanların sorunlarıyla boşuna vaktini harcamak bana artık saçma geliyor. Sonra benim gibi 3-4 ay boyunca günde 5 saat mavi ekran bakınca pişman olursun.

Tekrar düşündüm ve bazıları istedi diye verildiğini düşündüğüm kişiler var.

Ek olarak çok heveslenmeyin sonuç ApRa gibi olmasın. :D
Hocam Mavi Ekranı geçtiğimizi farz etsek açıkçası makale kısımlarını çok okuyorum burada.
Diğer mesela başka teknoloji konularında bayağı makale okuyorum.
Hatta babamın zamanında PDF olarak çektiği o meşhur Elektor dergilerini okuyorum.
Efendime söyleyeyim meslek lisesi kitaplarından elektronik parçaları okuyorum gibi.
Yani bayağı ekstradan bir şeyler kendime katıyorum.

Babam elektronikçi olduğu için küçüklüğümden beridir bu konulara inanılmaz ilgim var.
Bu arada bilmeyenler için Elektor dergisi 1961 yılında basılmaya başlanmış Hollandalı bir elektronik dergisidir.
Elektronik kategorisi hakkında dergi denildiğinde akıllara gelen ilk dergidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı