Sosyal Tayfı ne demek?

Kesin bir şey söylemek mümkün değil maalesef.

Kast sistemi benzetmesi olmamış.

Kast sisteminin ne olduğunu bildiğini sanmıyorum onu yazan kişinin. Kendi içerisinde çelişmiş. :D Kast sisteminde soydan soya geçer statü, onun dediği gibi emek ile bir yere gelinmiyor maalesef.

@Linuxginar Ne demek istediğini anladım dostum ama kast sistemi tam tersidir. O kavram ile yanlış anlatım yapmışsın.

Kast sisteminin ne olduğunu bildiğini sanmıyorum onu yazan kişinin. Kendi içerisinde çelişmiş. :D Kast sisteminde soydan soya geçer statü, onun dediği gibi emek ile bir yere gelinmiyor maalesef.
Hayda, ne kast sistemi yahu. Sakasina soyledim ciddiye aldi herkes. "Yok" dememden anlasilmasi gerekirdi bu kadar Turkceyi guzel kullanan bir forumda. Kusura bakmayin surc-u lisan eylediysem Yucuklu Yumurta hocam.

Burdaki Tayf Yüzüklerin Efenedisi Serisindeki Nazgûl'un kelime anlamından gelir. Nazg:Yüzük / Gûl: hayalet,tayf anlamına gelmektedir. Yani kötü efendi Sauron'un hizmetkârları olan bu Nazgûllara benzetebilirsiniz Tayf ekibini.

Ayrıca sadece Teknik Destek'te çözüm sağlayanlar diye de kısıtlayamayız böyle kesin bir cümle yok.

Stardew Valley'de toz tayfı var. Ne zaman görsem o aklıma geliyor.
1642499255641.png

Yeni konular

Geri
Yukarı