Sosyal üyelerinin itirafları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de itirafta bulunayım. Sizi en son gördüğümde mesaj ve beğeni sayısı bakımından sizden üstündüm. Şimdi arada 5 kat var.
Şimdi farkı kapatırsınız artık 😀
Haftaya 9600K ile ilgili bir konu açacağım. Onun dışında şu sıralar pek aktif olmayacağım.

Gözlük takıyorum. 2,5 derece.
Önüme ne yemek gelirse yiyebiliyorum. Şimdi bu çiğ balık yer demeyin. Sadece Türk yemeklerini ve annemin yaptığı yemekleri yerim.
Boyum gerçekten uzun 1.81. Kilom 75 olmuş. Yaşıma göre baya uzunum.
Hayatımda Lol, Valorant, Wolfteam, Goley, GTA San Andres, GTA Türk bunlar hariç başka oyun oynamadım.
Rampage klavye ve mouse kullanıyorum.
Telefonum yok.
Ben de itirafta bulunayım. Sizi en son gördüğümde mesaj ve beğeni sayısı bakımından sizden üstündüm. Şimdi arada 5 kat var.
Aynen ben de bunu farkettim. Ne olmuş öyle? Birden artmış.

Son düzenleme:
Bir de bir zamanlar Sagopa Kajmer'in absürt fotoğraflarını depoluyordum. Birkaç örnek vereyim, gerisini görseniz kendime has bir ideolojimin olduğunu falan zannedersiniz.
1598821166574.png

1598821336502.png

Şimdi farkı kapatırsınız artık 😀
Haftaya 9600K ile ilgili bir konu açacağım. Onun dışında şu sıralar pek aktif olmayacağım.
10000 mesaj demek... Hayal edince bile 10000'e kadar sayabileceğimi düşünemiyorum. Olsun be sevenimiz vardır herhalde. En azından ben öyle düşünüyorum 😌.

Son 4 yılda 80'i geçkin en iyi cevap ve 10000 civarında mesaj yazdım.

Şu an en iyi anlaştığım kişilerden biriyle bir tartışma sonucu tanıştım. @Yener K.

Eyvallah hocam. İyiki varsın.

Takım/ekip halinde çalışmayı pek sevmem. Calisacaksam tek çalışır/yaparim. İlla calisacaksam o kisi benimle aynı kafada olması lazım.
2 yaşından beri gözlük takiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı