Sosyal'de Bulunma Amacınız Nedir?

Herkesin konusunu ilk sen görüyorsun. Mesaj yazıyorsun.
Ne kadar saçma bir bakış açısı. Ne yani bir moderatorun mesaj yazdığı konuya üye mesaj yazamıyor mi? Mesaj sayisini da örnek olarak verdim. Bir şeyle bagdastirmaniza gerek yok.

İnsanlara bilgilerime dayanarak yardım etmek, bilgilerimin yetmediği kısımda da öğrenmek ve öğrendiklerimi de yine bilmeyen kişilere yaymak, öğretmek. Bu her konuda olabilir. Sonuçta sadece teknoloji yeri değil ki burası :). Ayrıca evet @BilgisayarKurdu 'nun dediği gibi benimde hayatımın parçası oldu. Oyun oynuyorum bekleme lobisindeyim alt-tab yapıp o bekleme süresince sosyale bir göz atıyorum. Ya da bunun gibi boş zamanlarımda yapıyorum bunu. Bana kattıkları her şey için bütün sosyale teşekkür ediyorum. Evet burayı seviyorum iyisiyle kötüsüyle. :)

Son düzenleme:
İnsanlara bilgilerime dayanarak yardım etmek, bilgilerimin yetmediği kısımında da öğrenmek ve öğrendiklerimi de yine bilmeyen kişilere yaymak, öğretmek. Bu her konuda olabilir. Sonuçta sadece teknoloji yeri değil ki burası :). Ayrıca evet @BilgisayarKurdu 'nun dediği gibi benimde hayatımın parçası oldu. Oyun oynuyorum bekleme lobisindeyim alt-tab yapıp o bekleme süresince sosyale bir göz atıyorum. Ya da bunun gibi boş zamanlarımda yapıyorum bunu. Bana kattıkları her şey için bütün sosyale teşekkür ediyorum. Evet burayı seviyorum iyisiyle kötüsüyle. :)

Dota 2 maç bulma süresi boyunca yada öldüğümde Sosyal girip konulara göz atıyorum. Bunu yapan tek ben değilmişim. Sonra Youtube video izlerken videoyu durdurup öylesine yine sosyal bakıyorum:)

Sanırım bağımlı olduk:dikkatli:

Yeni konular

Geri
Yukarı