Sosyalde değişik işler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

261538

Megapat
Makaleler
98
Hepinize merhabalar,
Dün Yotube kanal alıcısı olarak bir konu açtım ve konu "Google politikalarına aykırı" diye açılmadı. Sonra istediğim konu açılmadı diye konu açıyorum, İstediğim konunun açılmaması - Technopat Sosyal konu açılıyor birkaç noktalama düzeltilmesi yapıyor ve "Uygunsuz Üslup" nedeniyle ceza veriliyor. Konuda değişen kelime nedir diye soruyorum cevap yok ama ceza var.

Bize ulaşın yerinden yazıyoruz görevini mükemmel yapan arkadaş cevap veremiyor.

Neyse konumuza geçelim, şimdi Youtube hesabı transfer edilebiliyor bunu bir ekleyelim. Bunun yanında forumda bir sürü Google hizmetine bağlı, satılık bir sürü konu var bunlar o Google politikalarına girmiyor sanırım. Bu durumu bir açıklarsanız sevinirim.

Bu konulardan daha var, bulmak isterseniz bulabilirsiniz. Öncelikle bu konu hakkında yanlış işlem yapan arkadaş hakkında işlem yapılmasını istiyorum ve sonrasında açılmamış konumun aynı şekilde açılmasını talep ediyorum.

Bu konuyu mümkünse üst yönetimden biri cevaplasın çünkü bazı arkadaşlar sabrımı fazlasıyla zorluyor, başka bir konuda kışkırtma içerikli mesaja işlem yapamadığı gibi.
@Recep Baltaş @MF

Konunuz 38. kurala ithafen tedbir olarak silinmiş.

Google, servis koşulları ihlal edildiğinde arama sonuçlarına yaptırım uygulayabiliyor.

Technopat, okurlarına erişmek için Google servislerini kullandığından herhangi bir yaptırım ile karşılaşmamak için servis koşullarına uymak zorundayız.

Bildiğim kadarıyla YouTube hesap satışı bu koşulları ihlal etmiyor. Bu yüzden konunuz yayına alındı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı