İstediğim konunun açılmaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

261538

Megapat
Makaleler
98
1 Saat önce Youtube kanalı alıcı olarak konu açtım fakat konu Google'nin politakalarına aykırı diye reddedildi. Şimdi soruyorum Sosyal'de Steam hesap satışı var, Origin hesap satışı var, hediye oyun kodlarının satışı var, promo kod satışları var ama bu mu politakalara karşı? Çok komik adminler :) Silinen konunun aynı şekilde açılmasını talep ediyorum ve konu hakkında bilgisi olmayan arkadaş umarım Sosyal'de neler var yok, bilgi sahibi olur.

You may not sell or charge others for the right to use your Account, or otherwise transfer your Account, nor may you sell, charge others for the right to use, or transfer any Subscriptions other than if and as expressly permitted by this Agreement (including any Subscription Terms or Rules of Use).

Unless expressly authorized by EA, you may not sell, buy, trade or otherwise transfer your Account or any personal access to EA Services, Content or Entitlements, including by use of auction websites.

Açılmış konular;

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin veya Steam hesabı alışverişi yapan kişilerin sorumlulukları kendilerine ait.
Google hizmetleriyle ilgili olan hesap alışverişlerinde biz de yükümlüyüz. İzin verilmeyen bir şeyin konusunu açmıyoruz. Bu sadece hesap alışverişi ile sınırlı değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı