Sosyal'de en çok gördüğünüz konu başlıkları nedir?

Forumda bordo bereli bir Hakkari tugay komandosu gözüne sperm kaçırdığını birşey olup olmayacağını sordu,o gün niye technopat’ta olduğumu sorguladım.

X yaşındayım babam elektrik direği annem ethernet kablosu boyum ne kadar uzar? Cidden böyle bir konu görmüştüm.

Foruma, kategoriyi göz ardı etme özelliği geldi; görmekten rahatsızsanız engelleyin konunun kategorisini rahatınıza bakın.
Sağlık konularını görmek isteyipte "Cinsel Sağlık" konularını görmek istemiyorsak ne yapacağız?

Sağlık konularını görmek isteyipte "Cinsel Sağlık" konularını görmek istemiyorsak ne yapacağız?

Sağlık üst başlık, sen cinsel sağlık kategorisini yani alt başlığını göz ardı etme seçeneğini uygulacaksın. Mesela eğitim konularını görmek isteyip de (ki bu forumda pek rastlamadım nitelikli bir eğitim konusuna) lise konularını görmek istemiyorsan lise kısmını göz ardı ediyorsun, olay bitiyor. Zaten sosyalin en aşağısına inince bütün konular ve başlıkları görünmekte.

Boyum nasıl uzar/elim kırıldığ ne yapmalıyım. Gerçekten biz senin boyunu nasıl uzatak yada doktorluk meseleyi biz nasıl çözek. Acı olanın da bu sağlık konularının çoğu trol değil. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı