Sosyal'de FNAF sevenler var mıdır?

Scott FNAF'ın yaratıcısı, ve hayır, bence FNAF serisinin en güzel oyunu ilk üçlemesiydi. Tabi sizi bilmem, bunlar şahsi görüşüm.

Scott Cawhton olmasın o :D ayrıca kişisel görüşünüze saygı duyuyorum ama bir yerde sabit kalıp gecenin bitmesini beklemek gerçekten çok sıkıcı ama diğer oyunlar da hareket sistemi var o yüzden Sister location en sevdiğim FNAF oyunudur (kişisel olarak tabii)

Hatırlıyorum... 4.Sınıfda hocamız bir gün tabletleri olanların tabletlerini getirmesini istemişti, orada bir arkadaşımdan gördüm ve manyakça takip etmeye başlamıştım, bütün müzikleri, karakterleri, hikayeler... Şimdi sorsam yüzüne dönüp bakmam.😁

Evet. Ben. Oyunun içinden geçtim ama Dj Sterf kadar değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Madem fanlar var buyrun şarkılar kanalda var :)
CG5 Halini yaparsanız dinlerim.

Ben şunu düşündüm ve her zamanki gibi tuvalette düşündüm :D forumda FNAF seven bir kitle var ve bu kişiler kendini bu konu altında belli ederse bir ortam kuralım. Örnek olarak FNAF üzerine konu açıldığı zaman onları etiketleyelim. FNAF'ı gerçekten içten seven kişiler utanmadan yazsın. Küçük bir ortam oluşturabiliriz belki.

İlk çıktığı zamandan beri oynuyorum hala ise delisiyim oyunun.😆

Yeni konular

Geri
Yukarı