Sosyal'de İlk Konunuz

Bu konuyu görmemişim ya da görmüş ama müsait bir zamanda dönerim deyip unutmuş olabilirim.

Benim ilk konum: Donanım Haberde Soyuldum :morgöz:
Evet, ben Customcu Baba resmen DH çöplügünde soyuldum :D (DH'nin değil, sorumsuz, disiplinden bihaber yetkililer sayesinde desek daha doğru olur tabi.) Saflık- cahillik zor iş :D
Bir çok defa belirttim, yine belirteyim; yazım şeklimi Technopat'a borçluyom :aşk:
Eğer o zamanlar yazım kurallarına uyup kendimi- sorunumu ifade edebilseydim o kadar da uğraşmazdım.

@er36po Ne biçim gelmişler üstünüze ya. :D Merak ettiğim bir şey var sizin hakkınızda, niye devam ettiniz Sosyal'e, sizi çeken şey ne oldu?

Son düzenleme:
@er36po Ne biçim gelmişler üstünüze ya. Merak ettiğim bir şey var sizin hakkınızda, niye devam ettiniz Sosyal'e, sizi çeken şey ne oldu?
Doğamda yenilgiye yer yoktur can kardeşim :)Onlara kalsa ben kasten kurallara uymuyordum ama öyle değildi :rolleyes: Tabi onlar da sorunun çozümünü bilmediklerinden beni başlarından salmak için habire ban atıyorlardı.
Baktım buradan da hayır gelmeyecek yine DH'ye dönmüştüm, oradan da çözüm gelmeyince farklı arayışlara girip tüm hesapları geri alabilmiştim (y)

Yardım edecekliri yerde, onca saldırılarından sonra neden geri döndüm?
Ben aslında günlük yaşantımda çok kuralcı, disiplinli, düzeni seven birisiyim. Eh, Technopat'ta da bunlar vardı (y)

Neyse efenim, Technopat'ta kalıçı üye olma yolunda yazım kurallarını öğrenip yetkiyi kapmak oldu hedefim ve onu da aslında başarmıştım lakin işlerimin yoğunluğundan Technopata' yeteri kadar zaman ayıramayıp tekrar görevden atılma düşüncesiyle vazgeçmiştim :) Neyse, buradan keseyim zaten mobilden yazmak Çin işkencesinden beter benim için.

Arkadaşın konusunu dağıtmış gibi olduk, affola :)

GTX 900 serisinin mobil versiyonlarının ne zaman geleceği konusunda tahmin almak için bir konu açmıştım, 1 tane bile cevap gelmemişti. :)

Kimseden cevap gelmeyince GTX850M'li MSI GE60 Apache almıştım, geçen yıl arkadaşıma hediye ettim.

Doğamda yenilgiye yer yoktur can kardeşim :)Onlara kalsa ben kasten kurallara uymuyordum ama öyle değildi :rolleyes: Tabi onlar da sorunun çozümünü bilmediklerinden beni başlarından salmak için habire ban atıyorlardı.
Baktım buradan da hayır gelmeyecek yine DH'ye dönmüştüm, oradan da çözüm gelmeyince farklı arayışlara girip tüm hesapları geri alabilmiştim (y)

Yardım edecekliri yerde, onca saldırılarından sonra neden geri döndüm?
Ben aslında günlük yaşantımda çok kuralcı, disiplinli, düzeni seven birisiyim. Eh, Technopat'ta da bunlar vardı (y)

Neyse efenim, Technopat'ta kalıçı üye olma yolunda yazım kurallarını öğrenip yetkiyi kapmak oldu hedefim ve onu da aslında başarmıştım lakin işlerimin yoğunluğundan Technopata' yeteri kadar zaman ayıramayıp tekrar görevden atılma düşüncesiyle vazgeçmiştim :) Neyse, buradan keseyim zaten mobilden yazmak Çin işkencesinden beter benim için.

Arkadaşın konusunu dağıtmış gibi olduk, affola :)

Konuyu şimdi okuma fırsatım oldu da çok kısa olarak sormak istedim. Hesapları alabildiniz mi ?

Konuyu şimdi okuma fırsatım oldu da çok kısa olarak sormak istedim. Hesapları alabildiniz mi ?
Evet, hepsini o hacker denilen hırsızdan geri alabildim. O günden sonra da adı haçkerle anılan herkesi katmerli hırsız olarak görüyorum ki öyle. Hacker= Hırsız!

Yeni konular

Geri
Yukarı