Sosyal'de konu öne çıkarma çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dangdro

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, Pazartesi günü Online oyunlara bağlanamam hakkında bir konu açtım ve sonuca ulaşamadım. Birkaç gündür de yeni mesaj gelmiyor konuya. Alttaki "öne çıkar" tuşuna farklı zamanlarda birkaç defa basmama rağmen büyük ihtimalle ana sayfaya düşmüyor. Çünkü neredeyse 1 haftadır hala cevap gelmedi ve sorunum devam ediyor. Ayrıca bildiğim kadarıyla aynı sorun hakkında yeni konu açamıyoruz. Yardımlarınızı bekliyorum.

24 Saat geçen konularda öne çıkar kullanılabilir. Sizin konunuzu öne çıkarttım ve konu ana sayfaya düştü.

21. Konunuza henüz cevap gelmediyse konuya sürekli cevap atarak öncelik kazanmaya ya da dikkat çekmeye çalışmayın. Er ya da geç cevap verilecektir. Benzer şekilde kısa sürede cevap gelmeyince sitem etmek de ceza nedenidir. 24 Saat geçen konuda Öne Çıkar butonu kullanmak izinlidir. Cevap bekleyen sorular ve satış ilanları dışında Öne Çıkar özelliğini kullanmak yasaktır.

Screenshot_21.png

Yani çalışıyor.

24 Saat geçen konularda öne çıkar kullanılabilir. Sizin konunuzu öne çıkarttım ve konu ana sayfaya düştü.

21. Konunuza henüz cevap gelmediyse konuya sürekli cevap atarak öncelik kazanmaya ya da dikkat çekmeye çalışmayın. Er ya da geç cevap verilecektir. Benzer şekilde kısa sürede cevap gelmeyince sitem etmek de ceza nedenidir. 24 Saat geçen konuda Öne Çıkar butonu kullanmak izinlidir. Cevap bekleyen sorular ve satış ilanları dışında Öne Çıkar özelliğini kullanmak yasaktır.

Eki Görüntüle 623808

Yani çalışıyor.
Teşekkür ederim, o zaman kimse cevap yazamadı. :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı