Sosyal'de rütbeler düşse nasıl olurdu?

Yazım yanlışı -10 puan demişsiniz. Aynı zamanda direkt yerine direk yazmışsınız. Üzerine bunu moderatör düzeltmemiş.

Bu tarz konularda düzeltmemek en iyisi 😉 Gözden kaçan bir şey yok yani kasıtlı öyle bıraktım. Arkadaş kendi getirdiği sistemden ilk cezayi aldi mesela.

Rütbesi düşürülen üyelerin vereceği tepki şu olurdu sanırım;

BuxpFiyCMAEaPpn.jpg

Saka bir yana, böyle seylere gerek oldugunu düsünmüyorum. Forumda belirli bir mesaja ulasmis üyeler rütbe ya da buna benzer seyler icin forumda takilmiyor.

*Bu sadece bir fikirdir puan düşüşleri veya rütbe düşüşleri değişkenlik gösterebilir.

Fikir;
Yanlış bilgilendirme uyarısı aldığında direk 1 rütbe,
Gereksiz mesajlar, yazım yanlışları -10 puan (rütbeler puanlara göre belirlendiği için böyle),
Küfür, hakaret cümlelerine -50 puan.
(Bunlar olduğunda kurallarda belirtilen cezalar dahil olacaktır örneğin hem -10 puan hem 1 gün ban gibi)

Bence bu Recep Baltaş veya herhangi bir yöneticinin aklına gelmiştir ama neden uygulanmadı diye merak ettim.

Bu arada bana göre tek handikapı yoctopat gibi düşük rütbelerde olan kişilere nasıl işleyeceği konusu.

Benim beğenim düşük diyelim senin beğenin yüksek ilk ben yazdım ve doğrusunu ama sen yanlışını yazdın. Beğeni bilgi değildir teşekkürdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı