Sosyalde toplam kaç uyarı aldınız?

Yaklaşık 5 yıldır ceza almamışım. Hangisi favorin diye sorarsanız, tehdit derim. :D Birde alıntı yaptığım mesajda yazım hatası var diye ceza almışım ve aşırı saçma gelmişti.
Ekran görüntüsü 2023-08-26 112929.png

İlan baltalamayı nasıl aldınız hocam?
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar dostum. Verdiğim cevap yeterlidir herhalde. Kimsenin ekmeğinde parasında gözüm olmadı. O zamanki forum yöneticisi arkadaşlar biraz diktatördü. Şuan ki arkadaşlar biraz daha ılımlı diye düşünüyorum o zamandan beri ceza almamışım çünkü. Eski yöneticiler yok şuan.
Hocam tehtidi merak ettim bayağı :D
Dostum inan hatırlamıyorum ama komik yani. :D

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar dostum. Verdiğim cevap yeterlidir herhalde. Kimsenin ekmeğinde parasında gözüm olmadı. O zamanki forum yöneticisi arkadaşlar biraz diktatördü. Şuan ki arkadaşlar biraz daha ılımlı diye düşünüyorum o zamandan beri ceza almamışım çünkü. Eski yöneticiler yok şuan.

Dostum inan hatırlamıyorum ama komik yani. :D
Hocam ben sizi tehtid edeyim sizde beni tehtidden raporlayın. Bende tehtid uyarısı almış olayım... sorarsanız "neden?" Neden olmasın? :D

@hayatsız insan Herkeste yoktur o ceza. :D Tehdit cezalı hesabım satılıktır. :D Ya inan ben kimseyi tehdit falanda etmedim, o zamanlar deli tartışmalar dönüyordu forumda. Biraz geriliyorduk arkadaşlar yanlış anlamış olabilir bilmiyorum. O zamanlar yaşımda 26 falandı sanırım, çocuk muyum onu bunu tehdit edeyim. :D Gerçi o zamanlardan beri foruma fazla mesaj yazmadım.

@hayatsız insan Herkeste yoktur o ceza. :D Tehdit cezalı hesabım satılıktır. :D Ya inan ben kimseyi tehdit falanda etmedim, o zamanlar deli tartışmalar dönüyordu forumda. Biraz geriliyorduk arkadaşlar yanlış anlamış olabilir bilmiyorum. O zamanlar yaşımda 26 falandı sanırım, çocuk muyum onu bunu tehdit edeyim. :D Gerçi o zamanlardan beri foruma fazla mesaj yazmadım.
Hocam bende bu yüzden bu uyarını istiyorum. Beni raporlamazsan senin evine gelip sana güzel şeyler yaparım (!)

Vallahi en ufak şeye ban atan modlar sayesinde bayağı var artık bunada ban atarlar.
İsminizden belli hocam :D

Geri
Yukarı