Sosyal'deki dolar düşecek diyenlere ne oldu?

Bunlara oy verenlerin çok büyük kısmı alt gelirli insanlardan oluşuyor. Döviz daha da yükselir umarım yiyecek ekmek bulamayacak hale gelirler o zaman anlarlar hatalarını.

Daha çok cahil kısım diyebiliriz. Yıllar öncesinden belliymis aslında Türk milletini ne tarafa çekmeye çalıştıkları, üniversite eğitim düzeyini liseye çevirdikleri.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Faizlerle falan birşey yaparak yine bir süreliğine düşük tutarlar umarım. Tamda PS5 alma hayallerim vardı olan işlere bak, 2020 yılında yaşıyoruz ekonomik sıkıntılar yaşıyoruz.

Zor hocam çok zor sistem için her geciktiğim 2 ay için 1 ay daha çalışmam gerekiyor neredeyse.
Yurtdışında akrabanız arkadaşınız varsa onlardan toplamasını dileyin. Ben öyle yapmayı düşünüyorum. Paramı yedirtmem buraya. İnsanlar yurtdışında 500 TL'ya alıyor, biz burda 7000-8000 TL'ya konsol alacağız. Adalet işte.

Yurtdışında akrabanız arkadaşınız varsa onlardan toplamasını dileyin. Ben öyle yapmayı düşünüyorum. Paramı yedirtmem buraya. İnsanlar yurtdışında 500 TL'ya alıyor, biz burada 7000-8000 TL'ya konsol alacağız. Adalet işte.

Hocam amcam Almanya'ya gitti Türkiye'ye dönemiyor belki ondan isterim ancak daha yeni gitti önce durumunu toparlasın duruma göre.

Bu insanlara bir şey anlatamazsınız. Daha geçen hafta dedemlerde idim, haber izliyordu. Bir yerde köprü yapılmış. "Dede dolar 7 TL olmuş, gördün mü?" dedim. Aldığım cevap ise "benim dolarla işim yok (arabası var) doları olan düşünsün bak biz jetler tüfekler köprüler yaptık Allah başımızdan eksik etmesin."

Bu insanlara bir şey anlatamazsınız. Daha geçen hafta dedemlerde idim, haber izliyordu. Bir yerde köprü yapılmış. "Dede dolar 7 TL olmuş, gördün mü?" dedim. Aldığım cevap ise "benim dolarla işim yok (arabası var) doları olan düşünsün bak biz jetler tüfekler köprüler yaptık Allah başımızdan eksik etmesin."
Olay doğru ben oradaki dedeyim. Tıpa tıp aynısını dedim.

Yurtdışında akrabanız arkadaşınız varsa onlardan toplamasını dileyin. Ben öyle yapmayı düşünüyorum. Paramı yedirtmem buraya. İnsanlar yurtdışında 500 TL'ya alıyor, biz burada 7000-8000 TL'ya konsol alacağız. Adalet işte.

Hocam sistemi toplu almak mı iyi sence yoksa her ay maaşım ile tek tek parçaları mı alsam dolar çok dengesiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı