Sosyal'deki En İyi Arkadaşınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@BilgisayarKurdu @Silinen üye @My Man! @BERWAR @SideWinder @Frosa @35UPGRADER36 @CJack60 @Sharpei Avcısı @Jira @apesh1t @Barış Tolon @BeyzaTheHuntress Bizim grup beyler :). En azindan ben oyle goruyorum. Fikirlerimiz neredeyse birbirimize uyuyor (Elbet farkliliklar olur.). Her konuya baktigimda bu kisileri goruyorum, dusuncelerini seviyorum, bilgilerine hayranim, az cok ayni kafadaniz ve onlardan bilgi almayi seviyorum. O yuzden bu kisleri kendime daha yakin hissediyorum :). Aklima gelmeyenler kusura bakmasin unutkanim biraz :). Bu benim en sevdigim kisiler grubu. Digerlerini de cok seviyorum ayirt etmiyorum ama bu etiketlediklerim gozumde bir ayridir :).

@Silinen üye Ben neden senle atistigimi hatirlamiyorum :D?

Pardon @Silinen üye ve Vatan Bilgisayar'ini sevmiyorum :D.

@BilgisayarKurdu @Silinen üye @My Man! @BERWAR @SideWinder @Frosa @35UPGRADER36 @CJack60 @Sharpei Avcısı @Jira @apesh1t @Barış Tolon @BeyzaTheHuntress Bizim grup beyler :). En azindan ben oyle goruyorum. Fikirlerimiz neredeyse birbirimize uyuyor (Elbet farkliliklar olur.). Her konuya baktigimda bu kisileri goruyorum, dusuncelerini seviyorum, bilgilerine hayranim, az cok ayni kafadaniz ve onlardan bilgi almayi seviyorum. O yuzden bu kisleri kendime daha yakin hissediyorum :). Aklima gelmeyenler kusura bakmasin unutkanim biraz :). Bu benim en sevdigim kisiler grubu. Digerlerini de cok seviyorum ayirt etmiyorum ama bu etiketlediklerim gozumde bir ayridir :).

@Silinen üye Ben neden senle atistigimi hatirlamiyorum :D?

Pardon @Silinen üye ve Vatan Bilgisayar'ini sevmiyorum :D.

Kardeşim Vatan değişti. Cidden...

Yani ben, en azından Bostancı şubesini gösterebilirim. (y)

Bugune kiyak size Vatan'dan "Efix dokusbinbesyusdoksan" ve "gte altiyusotus 4 ciguli" ismarlayayim :D.

Son düzenleme:
@JohnMacTavish Sen ExpertMurder miydin? Isim mi degistin?
@BERWAR Hocam tekrar tekrar ozur dileriz. Saygisizlik oldu kusura bakma. Neyse ki moderator senin konunu ayirmis. Oradan devam eder misin? Bekliyoruz tavsiyelerini. Cidden tekrardan ozur dilerim.

Lutfen devam et tavsiyelere, icim.rahat etmez yoksa.

Bugune kiyak size Vatan'dan "Efix dokusbinbesyusdoksan" ve "citiix dokusyusyetmis" ismarlayayim :D.
Yalnız GTX 970'e laf ettirmem. !

Onu bunu geçin benim konuyu neden dağıttınız. Sistem tavsiyeleri allak bullak oldu.
Bırak... Etme hocam... Değmez.

Ben tavsiye verince, sistemimin fotoğraflarını atınca hava atıyor oluyorum, mesaj kasmaya çalışıyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı