Sosyal'deki En İyi Arkadaşınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeni gelene bir ayrımcılık elbette yapılmıyor, bugün ben bir hata yapsam, yeni bir üyeye karşı üslubumda dikkat etmesem yönetim kadrosu tarafından çok güzel bir ban yerim. Veya kurallara uygun yazmasam ilk hatamda ben de çok basit bir şekilde ban yerim en hızlısından :) Yani "Bu adamlar zaten eski, ahbap olmuştur" diye düşünmeyin bizim kimseyle çıkar üzerine bir ahbaplığımız yok, aksine bizi banlamaktan daha fazla zevk alıyorlardır belkide :) O yüzden kuruntu yapmasın kimse içinden.

10K mesaja da sahip olsan 15K mesaja da sahip olsan ban yiyebilirsin bu topluluk içerisinde.
Bir de moderatörlük olayını çok abartmayın derim gözünüzde, biri şu kadar mesaj yazdı ama neden hala moderatör değil diye üzülmeyin başkası yerine görev edinip :) O kişinin amacı moderatör olmak olsa 15K mesajın 5K'sını bile atamadan pes eder giderdi emin olun. 15K mesaj yazmakla bitecek cinsten değil cidden, kaldı ki öyle yorumlarımız oluyor ki 30 yoruma bedel, öyle incelemelerimiz oluyor ki fareyi aşağı kaydır kaydır sonunu göremiyorsun :) 14-15K mesajı bileğinin hakkıyla yazmışsa, kısa kısa boş yorumlar atarak yapmadıysa o kişinin gözünde moderatörlük zaten yoktur, öyle bir amacı da yoktur.

Kaldı ki yönetici kadrosundan 27.03.2017 tarihi itibariyle çok memnunum, keşke hep bugünkü gibi kalsa.
Ayrıca o çok sevdiğiniz kişiler moderatör olursa konulara eskisi kadar aktif şekilde yardımcı da olamamaya başlayacak, bunu da düşünün. Bırakın yüksek mesaja sahip kişi konularla ilgilensin, asıl öyle yardımımız dokunur Sosyal'e. En iyi ihtimalle belirli konulardan sorumlu tutarsın, görev alanı o konuları cevaplamak olur mesela?

@Neşeli Enginar 'ın da dediği gibi "Keşke beğeni - mesaj sayısı bilgileri hiç olmasa". İnsanlar yalnızca isme ve profil fotoğrafına baksa keşke. Burada yüksek mesaj kişiler sevilip sayılıyorsa da sebebi harcadıkları emekten ötürüdür yalnızca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni gelene bir ayrımcılık elbette yapılmıyor, bugün ben bir hata yapsam, yeni bir üyeye karşı üslubumda dikkat etmesem yönetim kadrosu tarafından çok güzel bir ban yerim. Veya kurallara uygun yazmasam ilk hatamda ben de çok basit bir şekilde ban yerim en hızlısından :) Yani "Bu adamlar zaten eski, ahbap olmuştur" diye düşünmeyin bizim kimseyle çıkar üzerine bir ahbaplığımız yok, aksine bizi banlamaktan daha fazla zevk alıyorlardır belkide :) O yüzden kuruntu yapmasın kimse içinden.

10K mesaja da sahip olsan 15K mesaja da sahip olsan ban yiyebilirsin bu topluluk içerisinde.
Birde moderatörlük olayını çok abartmayın derim gözünüzde, biri şu kadar mesaj yazdı ama neden hala moderatör değil diye üzülmeyin başkası yerine görev edinip :) O kişinin amacı moderatör olmak olsa 15K mesajın 5K'sını bile atamadan pes eder giderdi emin olun. 15K mesaj yazmakla bitecek cinsten değil cidden, kaldı ki öyle yorumlarımız oluyor ki 30 yoruma bedel, öyle incelemelerimiz oluyor ki fareyi aşağı kaydır kaydır sonunu göremiyorsun :) 14-15K mesajı bileğinin hakkıyla yazmışsa, kısa kısa boş yorumlar atarak yapmadıysa o kişinin gözünde moderatörlük zaten yoktur, öyle bir amacı da yoktur.

Kaldı ki yönetici kadrosundan 27.03.2017 tarihi itibariyle çok memnunum, keşke hep bugünkü gibi kalsa.
Ayrıca o çok sevdiğiniz kişiler moderatör olursa konulara eskisi kadar aktif şekilde yardımcı da olamamaya başlayacak, bunu da düşünün. Bırakın yüksek mesaja sahip kişi konularla ilgilensin, asıl öyle yardımımız dokunur Sosyal'e. En iyi ihtimalle belirli konulardan sorumlu tutarsın, görev alanı o konuları cevaplamak olur mesela?

@Neşeli Enginar 'ın da dediği gibi "Keşke beğeni - mesaj sayısı bilgileri hiç olmasa". İnsanlar yalnızca isme ve profil fotoğrafına baksa keşke. Burada yüksek mesaj kişiler sevilip sayılıyorsa da sebebi harcadıkları emekten ötürüdür yalnızca.
Ben de ilk başta farklı düşünüyordum. Sonra fark ettim ki arkadaş ortamımız var. Fakat değişmez bir gerçek var ''Moderatör'' olursam, emin olun ''ban'' atmaktan zevk alıcağım. :)

Ben de ilk başta farklı düşünüyordum. Sonra fark ettim ki arkadaş ortamımız var. Fakat değişmez bir gerçek var ''Moderatör'' olursam, emin olun ''ban'' atmaktan zevk alacağım. :)
Moderatör olmaman için elimden gelen her şeyi yapacağım :D (!)

4-5 yıl önce Technopat'tan daha büyük bir ortam olan ve o zamanlar epey revaçta bir sitede yetkiliydim. Öyle insanlar olurdu ki özellikle seninle iyi geçinmeye çalışır, her fırsatta ekibe yağ çekerdi :) Tabii bunların altında yatan sebep de bir şekilde ekipte herhangi bir yetki alabilmekti, bu orada büyük bir 'itibar' göstergesiydi :) Bizim de hoşumuza giderdi yüz binlerce üyenin olduğu bir yerde yetki-söz-güç sahibi olmak, forumu yönetmek. Tek kuruş almadan bir çatı altında beraber aile gibiydik, çok çok da emeğim geçti. Birden aklıma bunlar geldi hüzünlendim :) Boş heveslermiş gerçekten, ayrıca bir sitede yetkili olmak da sabır ve istikrar isteyen bir iştir, üstelik gönüllü olarak yapıyorsun.

Tüm moderatörlere, yetkililere kolay gelsin. Zor iş, tecrübeyle sabit :puro::D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı