Sosyal'deki konuları kim onaylıyor?

Daha fazla  
Yapay zeka yazım yanlısı, hakaret, küfür var mı diye bakıp yoksa otomatik mi onaylanıyor, moderatör ekipleri mi onaylıyor? Hikaye/olay anlatılan konulara bakıyorum, uzun yazılmış roman kitabı gibi içeriği anlamaya okuyoruz kaydır kaydır bitmiyor. Bıktırıcı geliyor o konuları okumak, modlar nasıl sabrediyor tebrik etmek lazım. :D Moderatörler onaylıyorsa, sabah akşam uğraşmak yerine Sosyal'e konu onaylayan yapay zeka ekleseler daha mantıklı şahsen.

Konu onayı, raporlar, mesaj düzenlemeleri, konu raporları vb. gibi Sosyal işlemleri moderatörler tarafından yapılmakta olup siteye belirli saat aralıklarında bakan yetkililer oluyor ve dediğiniz gibi de yetkili olmak zor. Açılan konuların ya da yazılan mesajların çoğu genellikle düzensiz oluyor. Moderatörler başta o mesajı okuyor, sonra onu anlamlı hâle getirip düzenliyor. Bir de o açıdan düşünün :)

Konu onayı, raporlar, mesaj düzenlemeleri, konu raporları vb. gibi Sosyal işlemleri moderatörler tarafından yapılmakta olup siteye belirli saat aralıklarında bakan yetkililer oluyor ve dediğiniz gibi de yetkili olmak zor. Açılan konuların ya da yazılan mesajların çoğu genellikle düzensiz oluyor. Moderatörler başta o mesajı okuyor, sonra onu anlamlı hâle getirip düzenliyor. Bir de o açıdan düşünün :)

Moderatörler iyi ki düzenleyip onaylıyor. Donanım Arşivi forumda yarım yamalak baslık açıp, acil bakın yardım gibi konular açıyorlar. Clickbait yiyoruz. :D :D

@intelişlemciyeasığım, düzen olması her açıdan iyidir. Düzeni severim ve sonuna kadar da düzeni savunurum. Yazılan mesajların ya da açılan konuların çoğunluğu imla ve yazım kurallarına göre uygun oluyor. Daha okunabilir, düzenli hâle getiriyor forumu.

Bende ugrasmasinlar diye 1 saat yaziyi yazmaya ugrasiyorum :D

Moderatörler iyi ki düzenleyip onaylıyor. Donanım Arşivi forumda yarım yamalak baslık açıp, acil bakın yardım gibi konular açıyorlar. Clickbait yiyoruz. :D :D
Malum forum olarak düzeltin orayı. Malum arkadaş bizden malum forumun üyeleri diye bahsediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı