Sosyal'e aşağılama ifadesi gelsin

Sosyalde toksik insanlar artmaya başladı, adam video ile küfür ediyor. Neyse, silindi mesajı. Umarım ban yemiştir, rapor sahibi benim :)
Katılıyorum Kılıç üstadım, aralık-kasım ayları çok güzeldi site. 3-4 ay girmemiştim eskisi gibi olmadığı için, tekrar aktif takılmaya başladım.

Soru işareti getirin adam konu açıyor Telefon Önerisi diye. Tek dediği F/P. Bütçen ne? Ne istiyon? Sevdiğin veya sevmediğin marka var mı? Pil mi Kamera mı Performans mı istiyorsun? Sadece telefon önerin yazmışlar markalar zaten her gün 20 tane model çıkarıyor ne önerelim? Soru işareti gelince en azından dediğini anlamadım tarzında bir şey olabilir.

Aslında şu Fotoğrafın Emoji hali gelse. :D
1586258035305.png

Arkadaşlar, gördüğüm üzere çoğu kimse gönderdiğim ilk mesajı okumamış. Sadece başlığı okuyup yorum yapmış. İlk gönderimi cümle cümle açıklayarak tekrar yazayım. Yanlış anlaşılmak istemiyorum.

Merhaba arkadaşlar. (Selamlama cümlesi)

Son günlerde çok kişiler buraya özellik önerisinde bulunuyor. (Herkesin buraya bir şeyler önerdiğini belirtmişim.)

Ben de naçizane öneride bulunmak istiyorum. (Ben de öneride bulunmak istediğimi belirtmişim.)

Aşağılama butonu gelsin. (Gelmesini önerdiğim buton)

Zaman zaman insanlar birbirlerini kırıyor, üzüyor. (Var olan bir durumla ilgili çıkarım yapmışım.)

Bu şekilde birbirlerine karşı kötü şeyler söyleyenlere bu ifade bırakılsın. (Bu ifadenin, kimlere bırakılması gerektiğini yazmışım.)

Kişilerin tarayıcılarının gözüktüğü gibi bu kişilerin de aşağılamışlıkları sergilensin. (İfadeyle ilgili ek bilgi vermişim.)

İnsanlar belirli süre boyunca o insanları ara ara aşağılasın. (Bu ifadenin belirli aralıklarla tekrar verilmesi gerektiğini söylemişim.)

Böyle böyle kimse kimse kırmaz, üzmez belki. (Bu ifade sonucunda olmasını beklediğim durumu yazmışım.)

Düzenleme: (Bir düzeltme yapmışım.)

Aşağılama işini kötü sözler içeren konuyu kapatan yönetici/moderatör yapacak. (İfadeyi verecek kişilerin moderetörler olduğunu belirtmişim.)

Üyeler birbirini aşağılamayacak. (Bu ifadenin üyeler tarafından başka üyelere getirmeyeceğini belirtmişim.)

İyi geceler, tatlı rüyalar. (İyi geceler dileği)

Saygılarımla, (Kapanış)
@cengover_ekin

Birisini aşağılamak için farklı atraksiyona gerek yok neticesine katlanmak şartıyla her türlü aşağılama amaçlı kullanılacak yöntemler fazlasıyla var. Moderatörlerle sınırlı olması kısmı ise tam fecaat olmuş. Moderatörün görevleri arasında üyeleri aşağılamak yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı