Sosyal'e ne zaman kaydoldunuz?

Hangi yılda Sosyal'e kayıt oldunuz veya olacaksınız?

• Oy verenlerin toplamı
    373
Yeri geldi güldük eğlendik, yeri geldi teknoloji konuştuk, yeri geldi daha nicelerini yaptık. Bunları yaparken de günler, aylar hatta yıllar geçti ve hâlâ bu platformdayız. Bu oylama ile eski üyelerin Sosyal'den ayrıldığı teorisini çürütmek istiyorum. Herkes oylamaya katılıp, aşağıya da ayrılmasına üzüldüğü kişiyi yazabilir.

Üye olmadan 3 yıl falan takıldım herhalde.

Ayrilmasina üzüldügüm kisiler demeyelim ama artik yazmamasinin olusturdugu yoksunluk duygusunu hissettigim cok üye var be ya :)

@er36po
@Nazım Paşa
@Jira
@painkiller
@NookumPie
@Ali Güngör

Bir ara Hendsome (kalanini bulamadim) nickli bir genc arkadas vardi, Telefon piyasasini yemis yutmus @BERWAR vardi. Eskisi kadar aktif degiller benim gibi. Nedense artik Technopat yetiskinlere hitap etmiyor gibi hissediyorum. Konu disi forumundaki konularin iceriginin bununla alakasi cok :)
Hos bunlar kimin umrunda.

Sevgiler :)

Ayrilmasina üzüldügüm kisiler demeyelim ama artik yazmamasinin olusturdugu yoksunluk duygusunu hissettigim cok üye var be ya :)

@er36po
@Nazım Paşa
@Jira
@painkiller
@NookumPie
@Ali Güngör

Bir ara Hendsome (kalanini bulamadim) nickli bir genc arkadas vardi, Telefon piyasasini yemis yutmus @BERWAR vardi. Eskisi kadar aktif degiller benim gibi. Nedense artik Technopat yetiskinlere hitap etmiyor gibi hissediyorum. Konu disi forumundaki konularin iceriginin bununla alakasi cok :)
Hos bunlar kimin umrunda.

Sevgiler :)
Kesinlikle, sen de çok özleniyorsun @Neşeli Enginar.
Gönül isterdi ki daha fazla buralarda olalım ama artık pek vakit olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı