Sosyal'e Yeni Kural Talep Ediyorum

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, bir süredir her laptop konusuna ''masaüstü topla daha iyi olur'' diyen arkadaşlar olmaya başladı. Her laptop konusuna girdikçe bunları görmekten gına geldi artık. Konuyu açan arkadaş belli ki ihtiyaçlarına göre bir öneri istemiş. Lütfen Sosyal Kurallarına laptop tavsiyesi istenilen konuların altına ''masaüstü al daha iyi olur'' vb. gönderiler yazmak yasaklansın.

@blackbat 45 mesajın olduğu için şu an bu durumu isyan etmen gayet doğal. İlk zamanlarda bende söyleniyordum ama alıştım ve iyi de oldu. Aslında -de, -da yazımını bilmem ve bunlardan dolayı ceza yemedim şu ana kadar. Belki idare ediyorlardır fakat noktalama cümlenin anlaşılması için gerçekten çok işe yarıyor. Eskiden Whatsapp'ta düz ara yazardım hiç anlaşılmazdı, şimdi orada da noktalama işaretleri kullanmaya başladım alışkanlıktan ve daha anlaşılır biri oldum :D

@blackbat 45 mesajın olduğu için şu an bu durumu isyan etmen gayet doğal. İlk zamanlarda bende söyleniyorum ama alıştım ve iyi de oldu. Aslında -de, -da yazımını bilmem ve bunlardan dolayı ceza yemedim şu ana kadar. Belki idare ediyorlardır fakat noktalama cümlenin anlaşılması için gerçekten çok işe yarıyor. Eskiden WhatsApp'ta düz ara yazardım hiç anlaşılmazdı, şimdi orada da noktalama işaretleri kullanmaya başladım alışkanlıktan ve daha anlaşılır biri oldum :D.

Ya tamam iyi yonleri olabilir de bir forum için bence bu kadar art arda ceza verilmesi bence sogutur adamı burada uzun süre kalanlar sabir tasi olmustur yeminle tam onemli birsey yazacan konuya belki adamın ihtiyaci olan bir cevap verecen tak ceza bilmem kac saat ceza bitene kadar yazacagini unutursun yeminle :)

Ya tamam iyi yonleri olabilir de bir forum için bence bu kadar art arda ceza verilmesi bence sogutur adamı burada uzun süre kalanlar sabir tasi olmustur yeminle tam onemli birsey yazacan konuya belki adamın ihtiyaci olan bir cevap verecen tak ceza bilmem kac saat ceza bitene kadar yazacagini unutursun yeminle :)

İnanın belli bir süre sonra kural olduğunu bile unutuyorsunuz. Otomatiğe bağlıyorsunuz. Daha 49 mesajınız var, ayağınız alışır merak etmeyin. Kurallar bu ortamı temiz ve düzenli kılıyor.

Konu sahibinin sorusuna gelirsek. Zaten yasak. Gereksiz mesajlar kapsamı altında siliniyor masaüstü alcıların mesajları. Bu arada yazmayın, yazdırtmayın. Laptop istiyorsa bir sebebi vardır.

Geri
Yukarı