Sosyal'i Sosyal Yapan Üyeleridir

Daha ne istiyorsun? Ücretsiz Türkçe öğreniyorsun. Bu forumu seviyorsan paşa paşa öğreneceksin.
3. olacak bu cevabım amma uzadı fakat tekrar söylüyorum. Kurallardan rahatsız değilim kardeşim. Gereksiz yere atılan cezalardan şikayetçiyim ben.

Sosyalde Ali Güngör ve Recep Baltaş olmazsa emin olun aktif üye sayısı mesela 100 ise 30 olur. @er36po'nun dediği gibi.
Sosyal'i sosyal yapan üyeler değil kurallardır. Üyeler, Sosyal'i ayakta tutandır.
Ek olarak Ali Güngör ve Recep Baltaş Sosyal'in temelidir. Temelsiz bina ayakta duramaz.

Sonuçta bu forumu onları tanıyarak buldum. Onları tanımasaydım üye olmazdım. Net cevap...

Ben yine de gelirdim .
Valla gelmezdiniz
Bu ortamı sağlayan "NE" diye biraz araştırdığızda AUTO bulunuyor cevap

Bakın arkadaşlar, bi ara güya küsüp gittim ancak buradaki tadı (kuralların aslında sunduğu tadı) bulamadım ki zaten daha önce diğer yerleri tadına bakmıştım. Ayrıca o yerlerde (sitelerde) küçümsenecek profile de sahip değildim, halen de değilim ama uzaklaştık artık.

er36po DH'dan bahsediyorsan ben çöplükten hâz etmiyorum, öyle ki sen de etmiyorsun.

@Silinen üye, çöplük de demeyelim. Şahsen orada çok şey öğrendim... Orada gerçekten çok değerli üyeler ve yetkililer var.
Ama DH'yi yaşadığı hayatı gibi çöplüğe çeviren, çevirmeye çalışan üyeler desek yanlış olmaz.

Kendimi bildim bileli buradayım galiba İşimizin olduğu, olmadığı, öğrencilik ve hem öğrencilik hem çalışma hayatımızın olduğu her dönemde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz insanlara ve dolaylı olarak Technopat'a.
Bisiklet sürmek gibi bir hobi oldu resmen benim için günde 1 saatimi ayırıyorum çalıştığım dönemlerde bile, çalışmadığımda varın siz düşünün.

Ali, Berker ve Recep abi'ye gelirsek onlar zaten işletim sisteminin arayüzü gibiler Bize buraları sevdirenler zaten onlar. Onlar olmasa Sosyal için bu kadar emek harcamazdım açıkçası Bir topluluğu anlamlı kılan böyle değerli insanlardır zaten.
Ben öyle tahmin ediyorum ki hayatımın sonuna kadar o veya bu platformda bu insanlara destek olmaya devam edeceğim, aynı zamanda hem günceli yakalamış olup insanlara yardımımı ulaştırmış olacağım. Meşgul oluruz veya olmayız, elimizden geldiğince Technopat'ın varlığını hissettiririz herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…