Sosyal'in adı "Asosyal" olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu muhtemelen troll ama bir şeyler yazayım, bence fazla ön yargılısınız. Burada çok güzel hayatlara sahip insanlarda var, asosyal tayfada var ama abartılacak kadar değil bence. Sadece virüsten dolayı herkes eve kapandığından bunalıma girdi ve kendini asosyal sanmaya başladı. Benden de bahsedecek olursak pek dışarı çıkmam ama günlük olarak spora giderim arada arkadaşlarımla görüşürüm. Hayatımdan memnunum.

ok.png

"Sosyal" ya da "Asosyal" olmak, inan hiçbiri o kadar umrumda değil ki bak yıllardır böyleyim. 😅😅

42.png

Sizi mı kıralım, olsun bir günlüğüne.

@Mutluww seni çok seviyorum ❤. @Asosyal Necmi burada değilken bizi eğlendirebilen nadir kişilerden birisin :D.
Selam <3 Asosyal Necmi adlı arkadaşımızın banlanması çok saçmaydı, açtığı konuları inceledim arkadaşın gerçekten kişisel sorunları var hiçbir konusu troll değil, aynı benim gibi kaliteli konular açıyor, kendisiyle Technopat'ı şaha kaldırabilirdik ama izin vermediler bu yolda yine tek başımayım.

Selam <3 Asosyal Necmi adlı arkadaşımızın banlanması çok saçmaydı, açtığı konuları inceledim arkadaşın gerçekten kişisel sorunları var hiçbir konusu troll değil, aynı benim gibi kaliteli konular açıyor, kendisiyle Technopat'ı şaha kaldırabilirdik ama izin vermediler bu yolda yine tek başımayım.
Yaman şakacısın delikanlı:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı