Sosyalin kuralsız olması

Kişinin o soruyu sorma nedeni Atatürk'ün bu ülkeye yaptığı hizmetleri duymak/öğrenmek değil. Küçümseyerek insanları kışkırtmak.

Bir kaç kere bende rastladım ama daha böyle şeyler görmüyorum. Tekrarlarsa bu sayfayı da çöpe atıcam. Tabi genellikle insanların inançlarına hakarete yönelme olunca sayfa mesaja kapatılıyor.

Kişinin o soruyu sorma nedeni Atatürk'ün bu ülkeye yaptığı hizmetleri duymak/öğrenmek değil. Küçümseyerek insanları kışkırtmak.
Bu konuda katılıyorum. O tarz insanların ben forumda bulunmasını ben de doğru bulmuyorum. Ama farklı fikirdeki insanlar olmasını isterim.

Bunun var olması yetmez. İşlerliği önemlidir. Aynı kişilerle ve forumda bulunanlarla yapılması benim çözüm önerim değil. Ayrıca "yeterlilik" önemli bir nokta. Bunlar var mı yok mu bilmiyorum da belki de çok saygın ve hatasız bir ekip yönetiyor onu da bilmiyorum. Ben genel olarak yazdım.
Açarsanız, bize özelden yazınız.
Zor ama kim bilir..

Çok mantıklı bir cevap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…