Sosyal'in monitör tercihi nedir?

Monitörünüzden genel olarak memnun musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    103

denizsevim

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Sosyal'de bir çok kişi monitör önerisi istiyor ve bir monitörde karar kılınca o monitör ile ilgili inceleme yazılarına veya videolarına bakıyor. Malum günümüzde sponsorluk olayları çok fazla olduğu için herhangi bir monitör inceleme videosuna da güvenemiyoruz. Sizden ricam herkes kullandığı monitör ile ilgili 3-4 satırlık bir eleştiri yazısı yazabilir mi? Bunlara ek olarak da yukarıdaki oylamayı oylarsa çok sevinirim.

İyi Sosyaller,

Özellikle Wide-Screen monitör seçtim, film izlerken müthiş oluyor alt ve üstte siyah bar kalmıyor, ayrıca 2 pencere açık çok rahat siteler arası gezebiliyorum, sadece YouTube izlerken sıkıntı sağ ve solda siyah bar kalıyor, fakat uyumlu bir video ile sıkıntı olmuyor.

Normalde 27" inç bir monitör ikizim monitörü ile karşılaştırdım üstten ve alttan boyutu aynı sadece yanlardan büyük.

Son düzenleme:
VX2276-SMHD kullanıyorum. Keşke 24" ve FreeSync desteği olsaydı diyorum. Görüntü kalitesinden ve tasarımından çok memnunum. IPS olmasının verdiği bütün avantajlara bayılıyorum.

Fiyatı uygun, IPS ve oyunculara da yönelik bir monitör bulabilsem keşke. :D

Son düzenleme:
Sıklıkla CS:GO oynadığım için TN panel ve yüksek tazeleme oranına sahip bir monitör seçtim. Monitörün yanındaki kalkanlar ekrana odaklanmamı sağlıyor ve DyAc teknolojisi sayesinde Spray deneyimi iyileşiyor. Black equalizer sayesinde karanlık yerler daha aydınlık oluyor. TN panel olduğu için çok rahat film izletmiyor ondan dolayı laptop'tan film izliyorum.

AOC G2460PF kullanıyorum fakat nedense bana kalitesiz görüntü veriyor gibi geliyor. Bu benden mi kaynaklanıyor yoksa monitörden mi bilmem. Ayrıca benimle aynı monitörü kullananlar varsa onlara da kalitesiz olup olmadığını sormak isterim.

8 yıllık 1600x900 monitörüm var, sistemim iyi hatta birkaç aylık ama sürekli monitör değiştirmeyi unutuyorum. Sanırım acilen almam gerekiyor.

Konuyu onun için açtım :D Bu tür konularda insanlar kullanıcı yorumu bekliyor.
Ben de yazıyım dedim de monitörü üreten fabrika kapandı, anlatsam kim alacak zaten. Son kullanıcısı benim, o yüzden detaylı yazmadım ama yazılanları okuyup ona göre alabilirim. :)

Sosyal'de bir çok kişi monitör önerisi istiyor ve bir monitörde karar kılınca o monitör ile ilgili inceleme yazılarına veya videolarına bakıyor. Malum günümüzde sponsorluk olayları çok fazla olduğu için herhangi bir monitör inceleme videosuna da güvenemiyoruz. Sizden ricam herkes kullandığı monitör ile ilgili 3-4 satırlık bir eleştiri yazısı yazabilir mi? Bunlara ek olarak da yukarıdaki oylamayı oylarsa çok sevinirim.

İyi Sosyaller,
Öğrenciyiz sisteme yatırım yapacak parayı denkleştiremiyoruz anca yazın çalışıyoruz oda sağlık sorunları nedeniyle olmuyor elimde samsung 943nw vardı yaklaşık 2012'den beri kullanıyorum gayet memnunum.

Geri
Yukarı