Sosyal'in Pasifleşmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
R

Redburne

Ziyaretçi
Sosyal'de heyecan git gide azalıyor sanki. Gün geçtikçe üye artıyor ama ne bileyim bir şeyler eksik. Ben de eskilerden değilim ama sanki bir kaç ay önce daha güzeldi buralar. Yoksa bana mı öyle geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da öyle geliyor. Konulara cevap kısa zamanda geliyordu daha önce. Zannedersem yaz geldi ondan diye tahmin ediyorum, gezmeyen adam nadir iş durumuna göre.

Bencede. İlk katıldığım zamanlarda daha fazla sirkülasyon vardı. Yazın gelmesinden dolayı kaynaklıyor bence.

Burada bütün gün duran kişilerin çoğu öğrenci. Yani yaz ayı ile birlikte aslında daha da aktifleşmesi gerekirdi ama buranın yerlileri (ben de dahil) artık sıkıldık biraz. Eski ortamlar maalesef yok artık.

Aynısını ben de düşünüyorum. @My Man! 'in dediğine katılıyorum. Büyük ihtimalle tatile çıkan kişiler bizi pasifleştirdi veya üyelerin açtığı yardım formları arttıkça eğlenceli içerikler azaldı.
Şahsen haftalık girdiğim bir forum daha var. Orada da işler burada ki gibi. Orası küçük bir yer olduğu için neredeyse hiç aktivite bulamıyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı