Sosyal'in ustune oturan adam ile roportaj

Ya şu konunun onaylandığı forumda "spoiler ile" konu ile alakalı espri yapınca 3 gün ban yedim. Ne bu şimdi mizah mı? Ne anlatıyor neye gülmemiz lazım?

Şu kategoriden çıkmak bu kadar zor olmaması gerek sırf burada yazmak için yazıyorsunuz üzgün atın gidin cidden ya zor değil unutmayın herkesin mizah anlayışı farklıdır.

Amacıma ulaştım demektir, kötü bulanlar oluyorsa yaptım diyorum ben. Teşekkürler :)
Hocam hiç kötü değil.
Amacıma ulaştım demektir, kötü bulanlar oluyorsa yaptım diyorum ben. Teşekkürler :)
Gayet güzel ben eğlendim okudum anladım mizah amaçlı yapılmış olduğunu anladım. Anlamadıysanız çıkın Driver Hatası, Virüs bulaştı, Kaspersky trojan buldu veya tarayıcı önerisi konularına gidin .
@Linuxginar .

Hocam hiç kötü değil.

Gayet güzel ben eğlendim okudum anladım mizah amaçlı yapılmış olduğunu anladım. Anlamadıysanız çıkın Driver Hatası, Virüs bulaştı, Kaspersky trojan buldu veya tarayıcı önerisi konularına gidin .
@Linuxginar .
Yorum da yapmayalım değil mi? Eleştirmek suç mu? Ben eleştirimi yaptım.

Yorum da yapmayalım değil mi? Eleştirmek suç mu? Ben eleştirimi yaptım.
Suç değil. Ama resmen adama sövüyorsunuz. Bari uğraşmızsın güzel ama pek anlayışlı değiş şunları düzelt diyebilirsin.

Suç değil. Ama resmen adama sövüyorsunuz. Bari uğraşmızsın güzel ama pek anlayışlı değiş şunları düzelt diyebilirsin.
Nerede sövmüşüm, eleştirimi yaptım. Hangi kelimeleri kullanacağım seni zerre alakadar etmez. (Sosyal'in kurallarına uygun davrandığım sürece.)

Nerede sövmüşüm, eleştirimi yaptım. Hangi kelimeleri kullanacağım seni zerre alakadar etmez. (Sosyal'in kurallarına uygun davrandığım sürece.)
Bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.

Hocam bari cevap verseydiniz yahu. :) Öyle cevap vermeden gitmek zoruma gitti ama. :)
Yani ben adamın yerinde olsam alınırdım üzülürdüm. Daha güzel eleştirebilirsiniz ama siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı