Sosyallekazan yasal mıdır?

Kral otomatik video şeyi var açıyorum gidiyorum oyuna giriyorum arkada jeton kasıyor onu da paraya dönüştürüyorum ve Papara'ya çekcem ceza vs. bir şey olma değil mi?
Birşey şey olmaz reis makro kullanıyordum bende Bi ara otomatik izle den gelir site kesin para ödüyor mu ona göre bende Bi bakayım otomatik izle varsa bende kullanabilirim sitenin ismi aynı mı?

Bir şey şey olmaz reis makro kullanıyordum bende bir ara otomatik izleden gelir site kesin para ödüyor mu ona göre bende bir bakayım otomatik izle varsa bende kullanabilirim sitenin ismi aynı mı?

Reis Sosyalle Kazan link bu.

Kanka ortalama ne kadar kazandırıyor.

Reis 1000 jetona 1 TL ödüyor ama oto video açık dursun sen git oyununu oyna arkada kasıyor sadece tarayıcı açık olsun yeter veya farklı görevlerde var.

Reis 1000 jetona 1 TL ödüyor ama oto video açık dursun sen git oyununu oyna arkada kasıyor sadece tarayıcı açık olsun yeter veya farklı görevlerde var.
Knk mesela sen yapıyorsun bir günde kaç tl kazandın ona göre yapacağım bende. Birde oto video açık nasıl durduruluyor bilmiyorum bir programla mı yapıyorsun

Mesela şu an öylesine bir 20 dk bıraktım 1 TL olmuş. Bir de en az 500 video izleme falan yapman gerekiyor minimum 5 TL çekebılıyorsun.

Kanka mesela sen yapıyorsun bir günde kaç TL kazandın ona göre yapacağım bende. Bir de oto video açık nasıl durduruluyor bilmiyorum bir programla mı yapıyorsun.

Kanka 20 dk önce başladım öylesnie bir şey yapmadan bıraktım 1 TL kastı.

günde 3-4 saat açık bıraksak ne kadar verir reis ben önceden bu tarz siteler kullanmıştım yt için ödeme yapıyor mu kesin kanıtı varmı bu tarz siteler çok .

Geri
Yukarı