SOTTR ve Days Gone'da DLSS seçeneği yok

Wolynx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam üzerinden bu iki oyunu arayla aldım ve internette DLSS özelliklerine güvenerek aldım. Hem test etmiş olacaktım hem de bu konuya dair fikirlerim oluşacaktı. Youtube videolarına bakıyorum millette öle bir seçenek var. Dosya bütünlüğünü doğruladım, driver güncelledim, driver sürümü düşürdüm ama herhangi bir DLSS'ye dair ibare gelmedi. Bunun sebebi ne olabilir? Oyunları DLSS'siz de açıyor fakat ben denemek için aldım. İade etmeyi düşünüyorum eğer bir çözüm yoksa ki olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar Steam üzerinden bu iki oyunu arayla aldım ve internette DLSS özelliklerine güvenerek aldım. Hem test etmiş olacaktım hem de bu konuya dair fikirlerim oluşacaktı. YouTube videolarına bakıyorum millette öyle bir seçenek var. Dosya bütünlüğünü doğruladım, driver güncelledim, driver sürümü düşürdüm ama herhangi bir DLSS'ye dair ibare gelmedi. Bunun sebebi ne olabilir? Oyunları DLSS'siz de açıyor fakat ben denemek için aldım. İade etmeyi düşünüyorum eğer bir çözüm yoksa ki olduğunu düşünüyorum.

Driver ın güncel olması lazım. Driveri güncelleyip tekrar deneyin eğer olmaz ise bende bilmiyorum.

Geri
Yukarı