Souls like dövüşü kolay olan oyun önerisi

cansxrk

Picopat
Daha fazla  
Elden Ring indirdim ama oyun dövüş sistemi çok zor veya ben anlayamadım. Dövüş sistemi aşırı zor olmayan souls like oyun öneriniz var mı?
Türü çok seviyorum yani hoşuma gidiyor ama bir oynayamadım doğru düzgün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Souls Like'ın amacı bu değil mi zaten? Oynadıkça alışırsınız türe aşina değilseniz bir süre zorlanmanız normal. Basit souls like diye bir şey yok.

Oyun türünün özelliği zor olması zaten deneyerek gelişeceksiniz Elden Ring oyununda ilk Boss'u 35 denemede kesebilmiştim ki Elden Ring diğer souls oyunlarına göre daha anlayışlı bir oyun. Dediğim gibi onlarca defa deneyip kesemiyorsanız daha kolay bossları bulup kesmeye çalışabilir, size daha uygun silahlar bulmaya çalışabilir, iksirlerinizi geliştirebilir veya spirit ashes kullanarak kesmeyi deneyebilirsiniz.

En kolayı Elden Ring diye geçer ama özelliklerini iyi uygulayabilirseniz. Yeni başladıysanız pes ettiğiniz noktada "başlamadan önce" diye geçen bir kaç video izleyin tekrar bir deneyin derim.

Souls oyunlarında ben kontrollerde zorlanmıştım. Yani bastığım bir hareketi geç yaptığı için, hantal kaldığı için zorlanmıştım.
Ha Souls türünde değil ama Kingdoms of Amalur: Reckoning var dövüş mekanikleri daha basittir, oyun da genel olarak kolay ama bakmaktan zarar gelmez.

Elden ringde aynı bossta takılırsan zor gelir gidip ufak bossları kesmeye çalış oradan aldığın seviye ve silahlarla da önceden kesemediklerine dönersin. Tree sentinel i gördüğün gibi daldıysan oyuna hakim değilsen kesmen çok zor zaten.

Bende souls like sevmezdim çok zor gelirdi Sekiro'yu falan yarım bıraktım ama Elden Ring'i 2 defa bitirdim zorluk değil de sistemi öğrenip kendi Build'ini yapman gerekiyor.

Oyun türünün özelliği zor olması zaten deneyerek gelişeceksiniz Elden Ring oyununda ilk Boss'u 35 denemede kesebilmiştim ki Elden Ring diğer souls oyunlarına göre daha anlayışlı bir oyun. Dediğim gibi onlarca defa deneyip kesemiyorsanız daha kolay bossları bulup kesmeye çalışabilir, size daha uygun silahlar bulmaya çalışabilir, iksirlerinizi geliştirebilir veya spirit ashes kullanarak kesmeyi deneyebilirsiniz.

Daha orman yerindekinden hariç bir şey yapabilmiş değildim. Ve öldükten sonra öldüğümdeki o sarı noktayı almadan tekrar ölürsem gidiyor altın filan yanlış fark etmediysem. Böyleside fazla eziyet geldi oyunda tek öğretilen şey saldırma tusu kacma tusu CTRL vuruşu filan. Ayrıyeten bir püf nokta sunmuyor. Dendiği gibi bu türün olayı bu zorluk olabilir ama biraz fazla zor. My summer carda bilmeden araba toplamaya çalışmak kadar zor ve ekstra sinir bozucu.

En kolayı Elden Ring diye geçer ama özelliklerini iyi uygulayabilirseniz. Yeni başladıysanız pes ettiğiniz noktada "başlamadan önce" diye geçen birkaç video izleyin tekrar bir deneyin derim.

Öyle yapmayı deneyeceğim bir süre geçtikten sonra. Şimdi tekrar başlarsam biraz soğuk olacağım.

Elden ringde aynı bossta takılırsan zor gelir gidip ufak bossları kesmeye çalış oradan aldığın seviye ve silahlarla da önceden kesemediklerine dönersin. Tree sentinel i gördüğün gibi daldıysan oyuna hakim değilsen kesmen çok zor zaten.

Bende souls like sevmezdim çok zor gelirdi Sekiro'yu falan yarım bıraktım ama Elden Ring'i 2 defa bitirdim zorluk değil de sistemi öğrenip kendi Build'ini yapman gerekiyor.

Hocam işte Build olaylarını filan daha doğru düzgün göremeden ortaya salınıyorsun ve bir gelir goblin tekler bir ağaç bir şeyi atıyla kafana atlar boşlukla kaçsam bile gene de ölene kadar salmıyor. Nereye gidip oyunda ne yapcamı daha anlayamadan her yerden bir şey çıkıyor. Pek alışkın olamadığım bir şey olduğı için baydı direk. Tam bir şey buldum diyorum dediğim şey goblin tipli çakal atlayıp tekliyor. Öldüğüm o sarı noktayı alim derken tekrar ölüyorum. Bir zaman geçsin bir video filan izleyip öyle tekrar denemeyi düşünüyorum.

Elden Ring indirdim ama oyun dövüş sistemi çok zor veya ben anlayamadım. Dövüş sistemi aşırı zor olmayan souls like oyun öneriniz var mı?
Türü çok seviyorum yani hoşuma gidiyor ama bir oynayamadım doğru düzgün.

From Software olacaksa Dark Souls 3 dene. 2D olsa fark etmez diyorsan Blasphemous. Herhangi bir souls-like ise thymesia.

Yeni konular

Geri
Yukarı