Souls like oyun önerisi

Sadece Sekiro'yu oynadım. Birazdan 1 tane Dark Souls oyunu alacağım hangisiyle başlayayım sence?

Ben Dark Souls 1 ile başlamıştım. Ancak Dark Souls 3 öneririm. Hem önceki iki oyuna kıyasla daha yeni olduğu için yeni oyuncular daha kolay alışıyor. İçerik fazla. Daha ne olsun?

Bir souls oyuncusu için bir souls oyununu bu kadar bitirebilmiş olmak gayet normal arkadaşlar, souls oyunları birbirini tekrar eden o oyunlara benzemediğinden, her oynayışınızda farklı farklı birçok Build oluşturabildiğinizden tekrar oynamanız durumunda sanki farklı bir oyunu oynuyormuş gibi hissediyorsunuz, bu nedenle her souls oyuncusu bu oyunları defalarca kez bitiriyor.

Konuya gelirsek, piyasada kaliteli souls-like oyun yok. Souls kalitesinin yanına yaklaşabilecek tek bir oyun bile çıkmadı souls-like türünde. Thymesia örneği verilmiş ancak oyun tüm objektifleriyle birlikte 6 saatte bitebilen bir oyun bu nedenle o oyunu satın almanızı önermem, o fiyatın karşılığını verebilecek içeriğe sahip değil.

Steelrising deneyebilirsin, ben biraz denedim sarmadı ama belki sen seversin, dediğim gibi piyasada gerçekten kaliteli souls-like oyun yok bu yüzden beklentilerini düşürmek zorundasın. Denemediysen bir de the surge 1-2 var ona da bakabilirsin.

Hocam zaten gördüğünüz kadarıyla konu 2 yıl önce o zaman souls-like türüne yeni idim. Şu an dediğinize tamamen katılıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı