Souls-like ve tarzı oyunlar için platform önerisi

Daha fazla  
Merhaba. Ben Elden Ring ve açık dünya tarzı oyunları seven biriyim ve ileride PS veya Xbox almak istiyorum. Sizce bu tür oyunlar için Xbox mı PS serisi mi daha iyidir? Şu anlık bilgisayardan oynuyorum ve 9. nesil Xbox kontrolcü satın almayı düşünüyorum "2250TL". Şimdi Xbox mı yoksa PS serisi mi daha güzel?

Peki xbox ve ps kontrolcüler arasında hangisi steamda daha rahat kullanılıyor ?
Ben iki kontrolcüye de sahibim. Souls oyunları özelinde DualSense desteği yok PC'de. Fakat ben oyunlarımı DualSense ile oynarım, özellikle Souls oyunlarını. Fakat tuşlar Xbox düzenine göre çıkar, çoğu yeni oyunda DualSense tanınır fakat Souls oyunlarında böyle bir durum yok.

Bu duruma alışmakta zorluk çekerim dersen Xbox kontrolcüsü de alabilirsin.

Xbox gamepad genel anlamda daha iyi.
Sağolun.

Ben iki kontrolcüye de sahibim. Souls oyunları özelinde DualSense desteği yok PC'de. Fakat ben oyunlarımı DualSense ile oynarım, özellikle Souls oyunlarını. Fakat tuşlar Xbox düzenine göre çıkar, çoğu yeni oyunda DualSense tanınır fakat Souls oyunlarında böyle bir durum yok.

Bu duruma alışmakta zorluk çekerim dersen Xbox kontrolcüsü de alabilirsin.
Sağolun.

Bloodborne ve Demons Souls gibi önemli oyunlar Xbox da PC'de hala yoklar. PC için gelebilir ama Xbox'a gelmez, bu sebeple eğer PC toplamak istemiyorsan PS daha mantıklıdır.
Fikrin için teşekkür ederim.

Bloodborne ve Demon's Souls gibi kaliteli Souls Like oyunları sadece PS platformuna özel, bunu düşünerek tercih yapın. Kontrolcü konusunda Dualsense açık ara önde diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı