Steam Soulstice PC Steam Key 12 TL

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 6B
Peki siteye kaydolmak zorunda mıyım kayıt olmadan devam edebiliyorum ödemeye de.

Hocam orası biraz fazla kesiyor size tavsiyem şu anki atılacagim linkten alın kesinlikle güvenilir çok alışveriş yaptım.

En düşük 11.22 lira 1.5 TL KDV ile 12.50 TL ama Mastercard ile 12.50 TL eğer Visa ile alırsanız 1.5 TL yerine 20 TL ödüyorsunuz. Ve bu şu anki siteye kayıt olman gerekiyor sanırım. Eğer "SPR10ING" kodunu kullanırsan 1.5 TL indirim yapıyor 11.30 liraya almış oluyorsun.

Hocam orası biraz fazla kesiyor size tavsiyem şu anki atılacagim linkten alın kesinlikle güvenilir çok alışveriş yaptım.

En düşük 11.22 lira 1.5 TL KDV ile 12.50 TL ama Mastercard ile 12.50 TL eğer Visa ile alırsanız 1.5 TL yerine 20 TL ödüyorsunuz. Ve bu şu anki siteye kayıt olman gerekiyor sanırım. Eğer "spr10ıng" kodunu kullanırsan 1.5 TL indirim yapıyor 11.30 liraya almış oluyor.

Alamadım ama teşekkür ederim hocam uğraştınız. Ne yaparsam yapayım ödeme doğrulama mesajı gelmedi bende vaz geçiyorum artık :D

Teşekkür ederim hocam denedim şimdi ama sanırım bunların alayı kanı bozuk 15.36TL gözüküyor ödemeye gidince 1536TL gösteriyor art niyet gördüm sitede hata olması düşük ihtimal.

Hocam hesabınız olmadan almaya çalıştığınızda bir bug var bende de biraz önce oldu :D. Hesap açıp PayTR ile bakiye yükleyerek başka bir oyun aldım sıkıntı çıkmadı.

Nays ile almaya çalıştığımda banka onaylamadı ama VakıfBank kartımda sıkıntı çıkmadı bunu da ekleyeyim hocam.

Evet ödeme son sayfasında 1536 TL gösteriyor. Muhtemelen bakiye yükleyerek satın alırsanız sıkıntı yaşamazsınız.

Hocam hesabınız olmadan almaya çalıştığınızda bir bug var bende de biraz önce oldu :D. Hesap açıp PayTR ile bakiye yükleyerek başka bir oyun aldım sıkıntı çıkmadı.

Nays ile almaya çalıştığımda banka onaylamadı ama VakıfBank kartımda sıkıntı çıkmadı bunu da ekleyeyim hocam.

Teşekkürler hocam öyleymiş oldu şimdi :D kaç gündür deniyorum farklı sitelerden inancım kalmamıştı.

Geri
Yukarı