Sound Blaster 6 "your Audio device cannot be detected" hatası

hidirkolcu

Hectopat
Sound Blaster 6 "Your Audio device cannot be detected" hatası Kesin Resimli Çözüm Monster Laptoplar

Ben bu hatayı Windows 11 de alıyorum kesin çözüm aşağıdaki gibidir.

1.Aygıt Yöneticisine girin.

2.Ses video ve oyun denetleyicilerinin altındaki Realtek Audio'ya sağ tıklayın ve Cihazı Kaldırın diyin.

3.Bu linke tıklayın Monster Modelinizi seçin ve Ses sürücüsünü indirin ve kurun.Ama bilgisayarı yeniden başlatmayın.

4.Ardından Sayfada Sound Blastere gelin ve indirin açılan klasörde önce bu çok önemli ilk önce ' SpeakerEQMonster_2.0.0.14' kurun ardından da CreativeAudioEffectsComponentInstaller_2.1.6.0 ' kurun.

5.Ardından pcyi yeniden başlatın sorun çözülmüş olacak.

Bu sorunun çözümü bana ait değildir.Youtubede bir arkadaş gördüm.O çözmüştür emeğe saygı için alta videosunu ekliyorum.Yoruma ' technopatden geldik, diye yorum atabilirsiniz arkadaşın videosu aşağıdadır yapamayan izleyip denesin.

Video

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba bunu denedim fakat olmadı. Acaba yardımcı olabilir misiniz

2 fark var videodan "SpeakerEQMonster_2.0.0.14" bende yok onun yerine "SpeakerEQTongFang_2.0.0.8" var.

Diğer fark ise video da MonsterAppInstall var ve bu bende yoktu.

Bilgisayar modelim Tulpar V21.6

Ses sürücüsünü indirdikten sonra önce birini sonra diğerini yükle baktın olmadı Ses sürücüsünü sağ tıklayıp kaldır realtekide kaldır sonra yeniden başlat Ses sürücüsünü tekrar kur bu sefer tam tersini yap sound blasterde az önce yüklediğin ilk dosyayı değilde ikinci yüklediğiniz ilk kur sonra diğerini kur restartla çalışır geç cevap verdim kusura bakma forumda değildim
Farketmiyor önce sesi kur sen restartla pcyi kuruluysa kaldır tekrar kur sonra önce SpeakerEQTongFang_2.0.0.8 sonra SpeakerEQMonster_2.0.0.14 kur çalıştır

Son düzenleme:

Bunu indirin çözümü bu

Şunun için format bile attım. Tamamen Windows Update sorunu açılmaması.

Bunu indirin çözümü bu

Şunun için format bile attım. Tamamen Windows Update sorunu açılmaması.
Çok teşekkürler normal sürümü cihazda tutmamız gerekiyor mu?

Geri
Yukarı