Sound Blaster Cinema 5 Arayüz Hatası

Okrdg

Hectopat
Monster Abra a5 v13.4 cihazımda Sound Blaster Cinema 5 bugün böyle oldu. Dün hiçbir sıkıntı yoktu sebebi ve çözümü nedir?
20180518_195946.jpeg
20180518_195743.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra a5 v13.4 cihazımda Sound Blaster Cinema 5 bugün böyle oldu. Dün hiçbir sıkıntı yoktu sebebi ve çözümü nedir?Eki Görüntüle 299147Eki Görüntüle 299148
hocam merhaba aynı model pc bendede var fakat benim şöyle bir sıkıntım var alt tarafta bulunan bas çalışmıyor yada aktif değil sound blaster cinema 5 kurulu ve aktif yardımcı olurmusunuz ?

Sorunu çözdüm, bütün ses sürücüsü driverlarını kaldırıp, sonrasında Windows Update'in halletmesini bekliyorsunuz. Sizin ekstra herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Display Driver Uninstaller kullanarak güvenli modda kaldırma işlemini gerçekleştirip sonrasında geriye kalan işi Windows Update'e bırakabilirsiniz...

Benimde monster abra a7 v1.1.1 var ilk gün yüklendi hepsi sonrasında bir hata oldu ve sound blaster hiçbir şekilde açılmadı arayüzü hiç gelmedi defalarda tüm ses driverlerini kaldırdım yeniden yükledim bu dediklerinizi de en son yaptım ancak hiçbir şekilde düzelmedi harici ses kartıyla usb ile idare ediyorum şuanlık

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı