Soundcare Life 2 Neo vs. Anker Q10

Cem Cesur

Hectopat
Normalde Q10 alacaktım 450 TL'ye. Ama MediaMarkt'a gidip ürünü deneme kararı aldım, orada 450 TL'lik Q10 değil de şu ürün vardı.https://www.epey.com/kulaklik/anker-soundcore-life-2-neo.html.
Sizce 150 TL farkla bu ürünü alınır mı? Çok kararsız kaldım. Farkları nelerdir ürünlerin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Q10 kullanıyorum çok memnunum diğer ürünü kullanmadim ama Q10 üzmez.
Evet gerçekten güzel bir cihaz ben de onda karar kılmıştım da bu diğer model kafamı karıştırdı biraz açıkçası.
Q10 aldım. Eminim ki beni memnun eder.
Q10 kullanıyorum çok memnunum diğer ürünü kullanmadim ama Q10 üzmez.
Ben kulaklığı birkaç gündür kullanıyorum aralıksız. Kulaklığı kapatmıştım en son, şimdi şarja taktım da kırmızı ışık yanıyor. Şu an şarj ediyor mu? Yoksa kulaklığı önce açayım sonra mı şarj edeyim?

Son düzenleme:
Evet gerçekten güzel bir cihaz ben de onda karar kılmıştım da bu diğer model kafamı karıştırdı biraz açıkçası.
Q10 aldım. Eminim ki beni memnun eder.

Ben kulaklığı birkaç gündür kullanıyorum aralıksız. Kulaklığı kapatmıştım en son, şimdi şarja taktım da kırmızı ışık yanıyor. Şu an şarj ediyor mu? Yoksa kulaklığı önce açayım sonra mı şarj edeyim?
Kırmızı ışık hep yanıyor bildiğim kadarıyla ayrıca şarj etmek için sadece şarj kablosunu takman yeterli. Zaten 30-40 dk şarj edip kullanacağın zaman Battery high der zaten.

Geri
Yukarı