Soundcore Life Q10 PC Bluetooth bağlanamıyor

CutNSlice

Hectopat
Bahsettiğim kulaklığı laptopumda eşleştirip kullanabiliyorum ama masaüstüne bağlamaya çalıştığımda hiçbir yanıt alamadık hatası veriyor. Ne yapmam gerekiyor?

PC'de bluetooth sürücüsünü güncellemenizi tavsiye ederim.
Bir de PC kulaklığı görüyor mu?
Anker Soundcore Life Q10 kırmızı siyah modelini kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım.

PC'de bluetooth sürücüsünü güncellemenizi tavsiye ederim.
Bir de PC kulaklığı görüyor mu?
Anker Soundcore Life Q10 kırmızı siyah modelini kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım.
PC kulaklığı görüyor ama eşleştirirken bayağı bir bekliyor sonra yanıt alamadık diyor. Donanım kimlikleri aşağıda. Önerebileceğiniz driver var mı bayağı bir denedim.
USB\VID_0BDA&PID_8771&REV_0200
USB\VID_0BDA&PID_8771

Hocam bendeki anakartta entegre bluetooth var, sistemi kurarken ekstra herhangi bir sürücü yüklemedim. Windows kurulumu sonrası, Soundcore'u otomatik tanıdı, sadece mikrofon için ekstra ses ayarlarından değişiklik yapıp çözmüşdüm.
Eğer USB bluetooth aparatı kullanıyorsanız, büyük ihtimalle sürücü problem yaratmış olabilir. Birde USB 2.0 portda sıkıntısız çalışan bluetooth cihazları, 3.0'da uyumsuzluk yapabiliyor.

Hocam bendeki anakartta entegre bluetooth var, sistemi kurarken ekstra herhangi bir sürücü yüklemedim. Windows kurulumu sonrası, Soundcore'u otomatik tanıdı, sadece mikrofon için ekstra ses ayarlarından değişiklik yapıp çözmüşdüm.
Eğer USB bluetooth aparatı kullanıyorsanız, büyük ihtimalle sürücü problem yaratmış olabilir. Birde USB 2.0 portda sıkıntısız çalışan bluetooth cihazları, 3.0'da uyumsuzluk yapabiliyor.
Onu da denedim ama yine çözüm olmadı teşekkür ediyorum

Hocam 5.0 bir cihazmış bu, bilmiyordum.
Youtube'da bir kaynak buldum. Bu cihazın sorunsuz çalışması için Realtek 5.0 bluetooth sürücüsü kuruyorlar.
Video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sürücünün linki de videonun açıklamasında var. 75MB bir zip dosyası. Özellikle indirip, taradım. Güvenle indirip videodaki gibi kurabilirsiniz. Sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Hocam 5.0 bir cihazmış bu, bilmiyordum.
Youtube'da bir kaynak buldum. Bu cihazın sorunsuz çalışması için Realtek 5.0 bluetooth sürücüsü kuruyorlar.
Video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sürücünün linki de videonun açıklamasında var. 75MB bir zip dosyası. Özellikle indirip, taradım. Güvenle indirip videodaki gibi kurabilirsiniz. Sonucu paylaşırsanız sevinirim.
Bu yannında CD ile gelen driverin aynısı yine de indirip denedim lakin yine olmadı. 2020-05 tarihli bi driver var en güncel onu da denedim o da aynı şekil işime yaramadı.

Geri
Yukarı