Soundcore Q10i Discord'da aramaya girildiğinde tüm ses kesiliyor

Kremcik

Femtopat
Daha fazla  
Soundcore Q10i bluetooth ile bilgisayarımda kullanıyorum ama Discord'da aramaya girdiğimde diğer her yerin sesi gidiyor. Özellikle arkada oynadığım LoL'de çok can sıkıcı bir durum. Hands Free'ye aldığımda ise ses çok derinden geliyor ve aşırı rahatsız ediyor çözümü nedir?

Discord ses ayarlarından giriş aygıtını kulaklık dışında başka bir şey seçin. Çıkış aygıtını Q10i (stereo) seçin.

Oldu teşekkür ederim.

Discord ses ayarlarından giriş aygıtını kulaklık dışında başka bir şey seçin. Çıkış aygıtını Q10i (stereo) seçin.

1704299757575.png

Ama buradan bunu seçtiğim zaman tekrar ses gidiyor Hands Free de de seste hem gecikme oluyor hem de çok derinden gekliyor ses bunun için ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Ama buradan bunu seçtiğim zaman tekrar ses gidiyor Hands Free de de seste hem gecikme oluyor hem de çok derinden gekliyor ses bunun için ne yapabilirim?
Ekran görüntüsündeki bölüme girip eller boşta telefon hizmetini devre dışı bırakın. Mikrofonunuz yoksa başka bir cihaz almanızı öneririm. Ben dizüstü kullandığım için dahili mikrofon işimi görüyor. Windowsta hands-free böyle çalışıyor yapabileceğiniz bir şey yok. Farklı bir bağlantı protokolü olduğu için gelen ses kalitesini monoya çekerek bluetooth cihazın mikrofonunu kullandırıyor. Cihaza özel bir durum değil bütün bluetooth kulaklıklarda var bu sorun.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-03 203904.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-03 203904.png
    66,2 KB · Görüntüleme: 11
Oldu teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 2073153

Kulaklık dışında kullanabileceğiniz mikrofonunuz varsa hands-Free modunu denetim masası>aygıtlar ve yazıcılar>Soundcore Q10i>sağ tık>hizmetler kısmından kapatmanızı öneririm.

Konu ile alakasız ama ama @Kremcik hocam kulaklıktan memnun musunuz bende almayı düşünüyorum basslar nasıl özellikle güzel vuruyor mu?

Evet memnunum.

Kulaklık dışında kullanabileceğiniz mikrofonunuz varsa hands-Free modunu denetim masası>aygıtlar ve yazıcılar>soundcore Q10i>sağ tık>hizmetler kısmından kapatmanızı öneririm.

Maalesef yok ve kulaklıkta fark ettiğim şey mikrofon kullanmaya başlandığı anda ya uygulama sesleri gidiyor ya da ses kalitesi aşırı derecede düşüyor.

Ekran görüntüsündeki bölüme girip eller boşta telefon hizmetini devre dışı bırakın. Mikrofonunuz yoksa başka bir cihaz almanızı öneririm. Ben dizüstü kullandığım için dahili mikrofon işimi görüyor. Windows'ta hands-Free böyle çalışıyor yapabileceğiniz bir şey yok. Farklı bir bağlantı protokolü olduğu için gelen ses kalitesini monoya çekerek Bluetooth cihazın mikrofonunu kullandırıyor. Cihaza özel bir durum değil bütün Bluetooth kulaklıklarda var bu sorun.

Üzdü açıkçası ama teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı