Soundpad kısayollarını 2. klavyeye atamak

MT060915

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Soundpad kullanıyorum troll, edit vs. için gerçekten fazla ses dosyası var ve klavyemde hepsine yetecek kısayolum yok.
Sorum ise şu bende 2 adet klavye var 2 klavyeyi de bilgisayara bağlasam birinde oyun vs. oynarken diğerine kısayol atayabilir miyim?
Örneğin: Oyun oynadığım klavyede 5'e bastığımda ses açılmayacak fakat yan klavyemde 5'e bastığımda ses açılıcak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Soundpad kullanıyorum troll, edit vs. için gerçekten fazla ses dosyası var ve klavyemde hepsine yetecek kısayolum yok.
Sorum ise şu bende 2 adet klavye var 2 klavyeyi de bilgisayara bağlasam birinde oyun vs. oynarken diğerine kısayol atayabilir miyim?
Örneğin: Oyun oynadığım klavyede 5'e bastığımda ses açılmayacak fakat yan klavyemde 5'e bastığımda ses açılıcak.
Bu sorunu halledebildin mi? Aynı durum bende de var ben de 2. klavyemdeki tuşları farklı kombinasyonlar olacak şekilde Soundpad vb. için kullanmak istiyorum.

Mzg'nin dediği gibi ctrt alt Shift tuşları ile kısayola atarsın.
Ctrl+''a'' , Alt+''b'' , Ctrl+Alt+''c'' gibi kısayolları zaten kullanıyorum benim isteğim daha fazla kısayolu klavyeye atamak. Yazılım vb. destekler ile. Bunun gibi düşünebilirsin.
1684538449856.png

Yeni konular

Geri
Yukarı