Çözüldü Soundpad mikrofonumu bozdu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pube

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Huawei Matebook D15 AMD Radeon Vega 8, Ryzen 5 3500U
Meslek
Öğrenci
RAM
8
Ekran kartı
Vega 8
İşlemci
Ryzen 5 3500U
Merhaba Soundpad uygulamasını crack olarak yükledim kurdum Discord'da sese geçtiğimde arkadaşlarım sesimin çok kısık geldiğini söyledi. Bende Soundpad uygulamasını sildim düzelmedi. Birçok konuda sıfırlayınca düzeleceğini söylüyor ama sıfırlamadan da bir çözüm olabileceğini düşünüyorum nasıl çözerim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunumu DDU ile ses kartı sürücüsünü kaldıraarak düzelttim bozulmadan önceki halinden daha iyi bile oldu.
Merhaba Soundpad uygulamasını crack olarak yükledim kurdum Discord'da sese geçtiğimde arkadaşlarım sesimin çok kısık geldiğini söyledi. Bende Soundpad uygulamasını sildim düzelmedi. Birçok konuda sıfırlayınca düzeleceğini söylüyor ama sıfırlamadan da bir çözüm olabileceğini düşünüyorum nasıl çözerim bu sorunu?
Driverları bozmuş olabilir mikrofon driverını tekrardan kurmayı deneyin.

niye crack 10 TL vermek çok mu zor?[
Ses Denetim Masası'ndan mikrofonunuzun sesini yükseltin.

1657897874504.png

Ayrıca bende 2 yıla yakındır Soundpad kullanıyorum hiç bozduğunu görmedim.

Sorunumu DDU ile ses kartı sürücüsünü kaldıraarak düzelttim bozulmadan önceki halinden daha iyi bile oldu.

Çözüm

Geri
Yukarı