Soundpad yükledikten sonra mikrofon sesimi az alıyor

Rıdvan Can

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Soundpad yükledim sesimi çok az almaya başladı. Mikrofon uygulamayı sildim hala aynı mikrofon. Çözümünü bilen var mı?

Bu bende de oluyor. Programı yüklüyosun , mikofon ayarını bozuyor. Yükledikten sonra mikrofonun desibelini ayarlıyamıyorsun. Driverlerini silip tekrardan yüklemen gerekiyor. Bozuk soundpad.

İlk önce geri yükleme noktası oluşturmalısın. Sonra kendi anakartının sitesine girip ses driverini indir. Daha sonra aygıt yöneticisinden ses denetleyicilerinden ses driverini kaldır (genelde Realtek veya VIA HD yazar). Sağ tıklayıp cihazı kaldırı seç ve "bu sürücünün tüm yazılımını sil"i tikle. Sonra indirdiğin driveri kur, restart at bu kadar.

İlk önce geri yükleme noktası oluşturmalısın. Sonra kendi anakartının sitesine girip ses driverini indir. Daha sonra aygıt yöneticisinden ses denetleyicilerinden ses driverini kaldır (genelde Realtek veya VIA HD yazar). Sağ tıklayıp cihazı kaldırı seç ve "bu sürücünün tüm yazılımını sil"i tikle. Sonra indirdiğin driveri kur, restart at bu kadar.
Sadece cihazı kaldır seçeneği var "bu sürücünün tüm yazılımını sil" nerede tam olarak?
Edit: Buldum tamamdır.

Kanka şunu tekrardan anlamayana anlatır gibi anlatsana gözünü seveyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı