Soundpeats Air 3 vs Oppo Enco Air

• Konuyu başlatan esq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 4B

esq

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle bir kulaklık ihtiyacım olduğu için kulaklık araştırmaya karar verdim lakin işin ustası olmadığım için pek karar veremedim. Sizlere de sormak istiyorum.
Aklımda Soundpeats Air 3 modeli var fakat sorun çıkmasından korkuyorum.
Oppo modellerinde de aklım var ama karar veremedim.
Silikonlu kulaklık mı? Normal kulaklık mı?
Soundpeats Air 3
Oppo enco Air

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, öncelikle bir kulaklık ihtiyacım olduğu için kulaklık araştırmaya karar verdim lakin işin ustası olmadığım için pek karar veremedim. Sizlere de sormak istiyorum.
Aklımda Soundpeats Air 3 modeli var fakat sorun çıkmasından korkuyorum.
Oppo modellerinde de aklım var ama karar veremedim.
Silikonlu kulaklık mı? Normal kulaklık mı?
Soundpeats Air 3
Oppo enco Air

Bende bakıyordum amzondan fiyat yüksek çıkıyor gümrük kargo vs...

N11 de kuponmatikle kuponla daha düşüğe alınabilir.

Son düzenleme:
Bende bakıyordum amzondan fiyat yüksek çıkıyor gümrük kargo vs...

N11 de kuponmatikle kuponla daha düşüğe alınabilir.

Dün akşam Trendyol indirim kuponu ile 480 TL'ye aldım. İncelemelere baktığımda iyi dediler. Oppo alacaktım ama bunu tercih ettiler. Umarım mağdur olmam.

Hocam geldi mi kulaklık?
Memnun musunuz?

Evet aldım hocam. Gayet memnunum. Son ses dinleyemiyorum müziği ses aşırı yüksek. 60-70 seslerinde dinleyebiliyorum. Bassları aşırı güçlü. Tiz ve midler ortalama. Şarj konusunda gayet başarılı. 70 seviyesinde ses ile 4 saat müzik dinleyebildim. Tek sorun ister istemez az da olsa dışarıya ses de kaçabiliyor ve hafif. Her bakımdan iyi hocam. Kutu ve kulaklık şarj dolma süresi 90 dakika. Bu fiyata F/P AirPods alternatifi. Parasının hakkını veriyor.

Evet aldım hocam. Gayet memnunum. Son ses dinleyemiyorum müziği ses aşırı yüksek. 60-70 seslerinde dinleyebiliyorum. Bassları aşırı güçlü. Tiz ve midler ortalama. Şarj konusunda gayet başarılı. 70 seviyesinde ses ile 4 saat müzik dinleyebildim. Tek sorun ister istemez az da olsa dışarıya ses de kaçabiliyor ve hafif. Her bakımdan iyi hocam. Kutu ve kulaklık şarj dolma süresi 90 dakika. Bu fiyata F/P AirPods alternatifi. Parasının hakkını veriyor.
Kızılötesi stabil çalışıyor mu?
Bende qcy t8 vardı kulaklığı düzeltmek için hareket ettirince video, müzik otomatik duruyordu ben bu özelliğini kapatmıştım.

Kızılötesi stabil çalışıyor mu?
Bende QCY T8 vardı kulaklığı düzeltmek için hareket ettirince video, müzik otomatik duruyordu ben bu özelliğini kapatmıştım.

Ben böyle bir problem ile rastlamadım. Gayet normal çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı