Soundpeats Capsule 3 Pro alınır mı?

Hocam az önce siparişi verdim. 18 Ağustos civarı geleceği yazıyor bekleyeceğiz bakalım. Gerek mikrofon kalitesi gerek ses kalitesi olsun başarılı duruyor. ANC olması da çok hoşuma gitti. Uzun süredir böyle bir kulaklık arıyordum ve Soundpeats'e denk geldim. Tasarımsal açıdan da hoş duruyor. Pil de uzun düre vaadediyor. Cidden mükemmel duruyor umarım pişman olmam.

Ayrıca LDAC desteğini ve Hi-Res sertifikasını da unutmamak gerek cidden çok içime sindi bu alışveriş.
Hayırlı olsun

Hocam konuyu biraz hortlatıyorum ama kaliteli müzik dinlemeyi seven birisiyim. Bunun için de yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. Huawei FreeBuds 5i düşünüyordum ama buny görünce hoşuma gitti. Sizce nasıl? Bass nasıl ayrıca?
Bi sıkıntı yok aldım memnunum hepsiburadadan aldım extra 1 yıl sigortalattım kaybolmaya bozulmaya karşı

Hocam az önce siparişi verdim. 18 Ağustos civarı geleceği yazıyor bekleyeceğiz bakalım. Gerek mikrofon kalitesi gerek ses kalitesi olsun başarılı duruyor. ANC olması da çok hoşuma gitti. Uzun süredir böyle bir kulaklık arıyordum ve Soundpeats'e denk geldim. Tasarımsal açıdan da hoş duruyor. Pil de uzun düre vaadediyor. Cidden mükemmel duruyor umarım pişman olmam.

Ayrıca LDAC desteğini ve Hi-Res sertifikasını da unutmamak gerek cidden çok içime sindi bu alışveriş.
Hocam kulaklık geldi mi deneyimleriniz neler?

Türkiye'deki satıcılar bu kulaklık fiyatını uçururken Amazon yurt dışı satıcısı fiyatları daha mantıklı seviyede tutuyor. Şu an Amazonda 812.52 + 191.02 TL vergili olarak alınabiliyor. Türkiye'de en ucuz 1349 TL.

Hoşuna gitti mi kullanım detaylarını verir misin?
Bu konuyu kulağımda Capsule 3 Pro var iken gördüm, şansa bak. Ben aylar önce aldım ve kulaklık cidden çok güzel. Bazı kişiler kronik sorunlu olduğunu, bir kulaklığın bozulduğunu söylüyorlar ancak aylardır o kadar düşürmeme rağmen bir sorun yaşamadım. Amazon müşteri hizmetlerinin her koyuya olan ilgileri çok hoşuma gitti. Alacaksan Amazondan almanı öneririm.

Şarjı cidden çok uzun gidiyor. Günde 4-5 veya 6 saat kullansam da günlerce şarja takmıyorum. Kırmızı olduğunda bir saat şarja takıyorum sonra devam. Ses kalitesini ve ses engelleme özelliğini ben çok beğendim. Bu kulaklığı alma sebebim ise mikrofonunun güzel olduğu söyleniyordu. Fiyatına göre cidden güzel bir mikrofonu var, fısıldayarak konuşmadığın sürece ses gayet iyi gidiyor.

Geri
Yukarı